Osmaniye Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü 16 Personel Alıyor

Osmaniye Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü aracılığı ile yapılan duyuru da toplam 16 kamu personeli alımı yapacak. 

Osmaniye Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü 16 Personel Alıyor
Osmaniye Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü aracılığı ile yayımlanan duyuruda ASDEP personel alımı yapılacağı duyuruldu. Buna göre toplam 16 kişilik ASDEP memur personel alımı yapılacak.

Osmaniye Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünün yayımladığı ilana adayların başvuru yapabilmesi için sahip olması gerektiği nitelikler nedir?

KİMLER MÜRACAAT EDEBİLİR

Osmaniye İl Müdürlüğünün yayımlamış olduğu 16 kamu personeli alımı ilanına müracaat etmek isteyen adayların;

1) Türk vatandaşı olmak,
2) Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
3) Askerlik durumu itibariyle askerlikle ilgisi bulunmamak veya muvazzaflık hizmetini yapmış yahut en az 1 yıl erteletmiş veya yedeğe geçirilmiş olmak,
4) 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 53. Maddesi hükümleri saklı kalmak şartıyla görevini devamlı yapmasına engel fiziksel veya akıl hastalığı olmamak
5) KPSSP3 Puan türünden 60 ve üzeri almak
6) Sosyal Hizmet, Psikoloji, Sosyoloji, Çocuk Gelişimi, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık, Aile ve Tüketici Bilimleri bölümleri mezunları ve bu bölümlere denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurt içindeki veya yurt dışındaki öğretim kurumlarından en az lisans düzeyinde mezun olmak

Yukarıda belirtilmiş olan şartlar Osmaniye İl Müdürlüğü tarafından aranmakta olup adayların bu niteliklere sahip olması gerekmektedir. Başvurular 31 Mart 2017 tarihine kadar yapılacak.

https://goo.gl/rqfyHg

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE