Ordu Evi Müdürlüğü ve İzmir Ordu Evi Müdürlüğü 10 Daimi Memur Alıyor!

Ordu Evi Müdürlüğü ve İzmir Ordu Evleri Genel Müdürlüğü kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere toplam 10 daimi memur, kamu personeli alımı yapıyor. Peki pozisyonlar nelerdir, detaylar nedir.

Ordu Evi Müdürlüğü ve İzmir Ordu Evi Müdürlüğü 10 Daimi Memur Alıyor!

Ülkemizin dört bir yanında bulunmakta olan ordu evleri kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda memur ve personel alımı gerçekleştirmektedir. Ordu evi personel alımları kurumlar tarafından hazırlanmakta ve kamuoyuna İŞKUR aracılığı ile duyurularak başvurular kabul edilmektedir.

Ordu Evi Müdürlüğü ve İzmir Ordu Evleri Genel Müdürlüğü geçtiğimiz hafta kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere toplam 10 daimi en az ilköğretim mezunu memur alımı yapacağını duyurdu ve ilanı kamuoyuna duyurdu. Buna göre başvurular devam ediyor, peki personel alımına ilişkin detaylar nedir.

POZİSYONLARI

Ordu Evi Müdürlüğü

İnşaat Boyacısı/Boyacı - 1 Daimi Personel
Üst Düzey Yöneticisi (Kişisel Bakım Ve Temizlik) - 4 Daimi Personel
Diğer Ağaç İşlem İşçileri - 1 Daimi Personel

İzmir Ordu Evi Müdürlüğü

Temizlik Görevlisi(Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi) - 1 Daimi Personel
Aşçı - 1 Daimi Personel
Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı) - 1 Daimi Personel
Garson (Servis Elemanı) - 1 Daimi Personel

BAŞVURULAR

Yukarıda hangi kurumun hangi pozisyonlar için kaç kişilik memur ve personel alımı yapacağı detaylı olarak verilmiştir. Başvuru yapacak olan adayların en yakın İŞKUR merkezine giderek aktif olarak başvuruları devam eden Ordu evi müdürlüğü ya da İzmir Ordu Evi müdürlüğü pozisyonlarına başvuru yapmak istediğini söyleyerek müracaatlarını tamamlayabilir.

TÜM İLANLARI BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

YORUM EKLE