Mustafa Kemal Üniversitesi Personel Alımı Kadrolarında Değişiklik!

Mustafa Kemal Üniversitesi önlisans ve lisans mezunu 63 sağlık personeli alımı yapacak. Hemşire ve sağlık teknikeri kadrolarındaki alımlarından bir kadroda değişiklik yapıldı.

Mustafa Kemal Üniversitesi Personel Alımı Kadrolarında Değişiklik!

 Mustafa Kemal Üniversitesi önlisans ve lisans mezunu 63 sağlık personeli alımı yapılacağı açıklanmıştı

Hatay Mustafa Kemal Üniversitene yapılacak olan personel alımını işin olsa ekibi olarak aktarmıştık. Resmi gazete yayımlanan ilanda ilan tarihinden itibaren 15 gün içerisinde başvuru yapılabilecek. Adayların sözleşmeli sağlık personeli alımları için önemli bir değişiklik yapıldı. Resmi gazete 25 Aralık tarihinde açıklanan değişiklikte 1 unvana yapılacak olan personel alımları ilandan çıkarıldı.

Giderleri özel bütçeden karşılanacak olan sağlık yüksek okulu hemşire bölümlerinden mezun hemşire kadrosunda 55 kişi alınacak. Diğer alanlar ise sağlık teknikeri kadrosunda olacak. Sağlık teknikeri kadrosundan 8 kişi farklı eğitim düzeylerinde gerçekleştirilecek. Bu alımlardan 005 kodlu Perfüzyonist sağlık teknikeri alımlarında Perfüzyonist teknikeri önlisans mezunu olmak gerektiği açıklandı.

PERFÜZYONİST KADROSUNDA DEĞİŞİKLİK

Yeni açıklanan değişikliğe göre 7 kadrodan bir kadroya alımlar iptal edildi. "23 Aralık 2018 tarih ve 30634 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan Sözleşmeli Personel alım ilanında 005-Nitelik Kodlu Sağlık Teknikeri (Perfüzyonist) unvan ilandan çıkartılmıştır." denildi.

Adayların diğer 6 kadroya başvuruları devam edecek. Buna göre MKÜ Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat yapılabilecek. Başvuruda istenilen evrakları ve başvuru detaylarını haberimizden erişebilirsiniz. (005 kodlu ilana başvuru yapılmayacak)

İlana erişmek için tıklayın

İŞİN OLSA

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE