Milli Savunma Bakanlığı MSB 496 Memur Alıyor! En Az Ortaöğretim Mezunu

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere en az ortaöğretim mezunu 496 memur ve personel alımı yapıyor başvurular sürüyor.

Milli Savunma Bakanlığı MSB 496 Memur Alıyor! En Az Ortaöğretim Mezunu

Ülkemizin önemli kamu kurumları arasında yer alan ve bünyesine silahlı kuvvetlerin bağlanmış olduğu Milli Savunma Bakanlığı (MSB) aralıklarla uygun pozisyonlar için memur ve personel atamaları gerçekleştirilmektedir. Buna göre MSB ilanları kamuoyuna resmi internet sitesi ve Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile duyuruluyor.

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) tarafından hazırlanan ilan geçtiğimiz günlerde kamuoyuna duyuruldu ve Milli Savunma Bakanlığının kendi bünyelerinde görev yapmak üzere en az ortaöğretim mezunu 496 memur alımı yapılacağı öğrenildi. Peki MSB'nin 496 memur alımı detayları nedir, tüm bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

MEMUR ALIMI DETAYLARI NELERDİR?

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) yayımladığı ilan ile farklı pozisyonlar için toplam 496 memur alımı yapacağını duyurdu. Buna göre alımlar Milli Savunma Bakanlığı, Genel Kurmay Başkanlığı, Türk Silahlı Kuvvetleri ve ilgili kuvvet komutanlıkları için yapılacaktır. Peki Milli Savunma Bakanlığı (MSB)  hangi pozisyonlara 496 memur alımı yapıyor.

POZİSYONLAR ve BAŞVURU DETAYLARI NEDİR?

Milli Savunma Bakanlığı, Genel Kurmay Başkanlığı, Türk Silahlı Kuvvetleri ve ilgili kuvvet komutanlıkları için 496 memur alınıyor peki pozisyonlar nelerdir? Buna göre şoför, memur, teknisyen, kaloriferci, uzman, veri hazırlama ve kontrol işletmeni, adisyon görevlisi, resepsiyon görevlisi, teknisyen, santral operatörü, çevirmen, marangoz, koruma, mühendis vb. gibi kadrolara atamalar gerçekleştirilmektedir. Son başvuru taihleri 12 Şubat 2018'dir.

ADIM ADIM BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

RESMİ BİLDİRİYİ BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2018, 15:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
Emine
Emine - 6 yıl Önce

Ya niye 1991almiyorlar ben lise mezunuyum astsubay

TAHAA
TAHAA @Emine - 6 yıl Önce

BOŞUNA BU İŞLER ADAMI OLAN İŞDE İŞİN EHLİNE BAKMIYORLARRR

Enver
Enver - 6 yıl Önce

Başvuru yapmak için siteye giriyoruz hata veriyor.. yetkili birisiyle görüşmek için arıyoruz telefon meşgul. Akşam arıyoruz diyorlar gündüz arayın nasıl bi iştir anlamadım ya

Enver
Enver - 6 yıl Önce

Başvuru yapmak için siteye giriyoruz hata veriyor.. yetkili birisiyle görüşmek için arıyoruz telefon meşgul. Akşam arıyoruz diyorlar gündüz arayın nasıl bi iştir anlamadım ya

Fatih göverçin
Fatih göverçin - 6 yıl Önce

Arkadaşlar başvuru nasıl yapılıyor şartları nelerdir

Yusuf
Yusuf - 6 yıl Önce

Nasıl bavrusu yapacam basvutu yapamıyorum

MEHMET
MEHMET - 6 yıl Önce

Başvuru nasıl oluyor

DUYGU KANTARCI
DUYGU KANTARCI - 6 yıl Önce

NEDEN BAŞVURU YAPILMIYOR

Tuncay
Tuncay - 6 yıl Önce

Peki Yaşs sınırı 30 0lsun