Milli Savunma Bakanlığı Daimi 29 Kamu Personeli Alıyor!

Milli Savunma Bakanlığı Akaryakıt İkmal ve Nato Pol Tesisleri İşletme Başkanlığı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere daimi 29 kamu personeli alıyor.

Milli Savunma Bakanlığı Daimi 29 Kamu Personeli Alıyor!

Ülkemiz de faaliyetlerini sürdürmekte olan Milli Savunma Bakanlığı bünyeleri ve bünyelerine bağlı bulunmakta olan kamu kurumları için personel alımları gerçekleştirmektedir. Milli Savunma Bakanlığı Akaryakıt İkmal ve Nato Pol Tesisleri İşletme Başkanlığı tarafından yayımlanan ilan ile daimi personel alımı yapacağı öğrenildi.

İŞKUR üzerinden kamuoyuna duyurulan ilan ile Milli Savunma Bakanlığı Akaryakıt İkmal ve Nato Pol Tesisleri İşletme Başkanlığının 29 daimi personel alımı yaptığı öğrenildi ve müracaatlar halen devam ediyor. Peki hangi pozisyonlar için personel alımı yapılıyor ve detaylar nedir?

HANGİ POZİSYONLAR İÇİN ALIM YAPILACAK

 Milli Savunma Bakanlığı Akaryakıt İkmal ve Nato Pol Tesisleri İşletme Başkanlığı aşağıda yer alan pozisyonlara personel alımı yapacak.

Elektrik-Elektronik Teknisyeni

Motorlu Araçlar Teknolojisi/Otomotiv Teknolojisi Teknisyeni

Metal İşleri Teknisyeni

Şoför-Yük Taşıma

PERSONEL DETAYLARI

Alım Yapacak Kurum: Milli Savunma Bakanlığı

Alınacak Personel Sayısı: 29

Kamu Kurumu / Daimi Personel

BAŞVURULAR

 Milli Savunma Bakanlığı Akaryakıt İkmal ve Nato Pol Tesisleri İşletme Başkanlığı 29 daimi personel alımı yapıyor. Peki adaylar nasıl başvuru yapabilir. Adayların il İŞKUR şube ve müracaat merkezlerinde başvuru yapması ya da İŞKUR'un resmi internet sitesi aracılığı ile gerekli pozisyonlar için başvurularını gerçekleştirmesi gerekmektedir.

TÜM İLANLAR İÇİN TIKLAYINIZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
hüseyin
hüseyin - 3 yıl Önce

Merhaba metal işleri mezunu değilim ama kaynakcılıgın ustalık kalfalık belgem var başvuru yapabilir miyim