Maliye Bakanlığı Memur Personel Alımı

Maliye Bakanlığı Memur Personel Alımı

Maliye Bakanlığı Memur Personel Alımı

Maliye Bakanlığı Memur Personel Alımı

Maliye Bakanlığı Memur Personel Alımı yapıyor. Maliye Bakanlığı bünyesine dahil etmek üzere 7 adet Memur personel alacak. Sizde Maliye Bakanlığı Memur Personel alımı ilanına İş Başvurusunda bulunmak için bu fırsatı kaçırmayınız. Alt kısımda verilmiş olan bilgilere bakarak aşağıda bulunan linke tıklayabilir ve daha ayrıntılı bilgi sahibi olarak başvuruda bulunabilirsiniz.

I - SINAVA İLİŞKİN BİLGİLER:

Maliye Bakanlığı Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Dairesi Başkanlığınca (Başkanlık), Ankara'da görevlendirilmek üzere Genel İdare Hizmetleri Sınıfında 9. (dokuzuncu) derecede boş bulunan 7 (yedi) kadro için Avrupa Birliği Uzman Yardımcısı alınacaktır. Avrupa Birliği Uzman Yardımcılığı Giriş Sınavına (Sınav), T.C. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 06-07 Temmuz 2013 veya 05-06 Temmuz 2014 tarihlerinde yapılan Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) 106 puan türünden asgari 90 ve üzeri puan almış olan adaylar başvuruda bulunabilecektir. Atama yapılacak kadro sayısının, en fazla 20 (yirmi) katı kadar aday giriş sınavının yazılı bölümüne çağrılacaktır. Sınava katılabileceklere ilişkin liste, puanı en yüksek adaydan başlamak suretiyle düzenlenecektir. Son sıraya giren aday sayısının birden fazla olması halinde bu adayların tamamı Sınava çağrılacaktır.

II - SINAV TARİHİ VE YERİ:

Giriş sınavının yazılı aşaması 22 Şubat 2015 tarihinde Ankara'da yapılacaktır. Giriş sınavının yazılı aşamasına katılmaya hak kazanan adaylar yazılı sınav tarihinden en az 10 gün önce e-Devlet portalında (www.turkiye.gov.tr), Maliye Bakanlığı internet sayfasında (www.maliye.gov.tr) ve Başkanlığın internet sayfasında (www.abmaliye.gov.tr) duyurulacaktır. Giriş sınavına girmeye hak kazanan adaylara sınav tarihi ve yerini belirten fotoğraflı sınav kimlik belgesi verilecektir. Sınav kimlik belgesi olmayan adaylar sınava alınmayacaktır. Maliye Bakanlığı Memur personel alımı ilanına daha ayrıntılı bir şekilde incelemek için ve başvuruda bulunmak için buraya tıklayınız.

YORUM EKLE