Maliye Bakanlığı 2 Bin Memur Alımı Başvurular Sürüyor

Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı 2 bin memur alımı başvuruları sürüdür. Başvurular 28 Nisan 2017 tarihine kadar sürecek.

Maliye Bakanlığı 2 Bin Memur Alımı Başvurular Sürüyor
Faaliyetlerini sürdürmekte olan Maliye Bakanlığı açık pozisyonları için ve bünyelerinde ki kurumlar için çok sayıda memur personel alımları gerçekleştirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda Maliye Bakanı Naci Ağbal resmi sosyal medya hesabından 2015 ve 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavı puanları ile 2 bin gelir uzmanı yardımcısı personeli alımı yapacaklarını duyurmuştu.

Alım ilanının yayımlanması ile Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı 2 bin memur alımı başvuruları başladı ve adaylar Gelir İdaresi Başkanlığı resmi internet sitesi aracılığı ile online bir şekilde internetten başvurularını yapmaya devam ediyor.

DETAYLAR

Alım Yapacak Kurum: Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı
Alınacak Personel Sayısı: 2 Bin
Alınacak Pozisyon: Gelir Uzmanı Yardımcısı
Şart: 2015 - 2016 KPSS

BAŞVURU VE POZİSYON


Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığının 2 bin memur alımına başvuru yapacak olan adayların İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden mezun olması gerekmektedir. Yine adayın 2015 ve 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavına da sahip olması gerekmektedir. Söz konusu alım ilanına müracaat edecek olan adayların aşağıda ki link aracılığı ile müracaatlarını 28 Nisan 2017 tarihine kadar yapması gerekmektedir. Bu tarihe kadar yapılmayan başvurular geçersiz sayılacaktır. Gelen başvuruların ardından Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı kurumu gelir uzmanı yardımcısı pozisyonu için sınav düzenleyecek ve adayların sınavdan da başarılı olması gerekecek.

//sinav.gib.gov.tr
İLAN VE BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER