Maliye Bakanlığı 181 Memur Alımı Başvuruları Bitiyor!

Maliye Bakanlığı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere KPSS 2017/2 ataması ile 181 memur alımı yapıyor. Buna göre başvurular bitiyor.

Maliye Bakanlığı 181 Memur Alımı Başvuruları Bitiyor!

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezinin resmi internet sitesi aracılığı ile düzenlenmekte olan KPSS 2017/2 merkezi yerleştirme atamasında toplam 2 bin 38 kişilik memur alımı gerçekleştirilmektedir. Maliye Bakanlığı da merkezi atama da kendisi için kadro ayırmış olup toplam 181 memur alımı yapacağını duyurmuştur.

Buna göre Maliye Bakanlığı yıl içerisinde açıktan atama ve merkezi atamalar ile memur alımı yapmakta olup KPSS 2017/2 merkezi yerleştirme atamalarında da memur ve personel alımı gerçekleştirilmektedir. En az ön lisans mezunu olmak üzere toplam 181 kişilik memur alımı yapıyor. Peki pozisyonlar ve detaylar nedir.

MEZUNİYETLERE GÖRE DAĞILIM

MALİYE BAKANLIĞI

Ortaöğretim: 0 Kişi
Önlisans: 173 Kişi
Lisans: 8 Kişi
TOPLAM >>>>  181

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Maliye Bakanlığı en az ön lisans mezunu toplam 181 kişilik memur alımı yapacak. Peki alım yapılacak kadrolar belli oldu mu?

VERİ HAZIRLAMA VE KONTROL İŞLETMENİ
İSTATİSTİKÇİ
MÜHENDİS
PROGRAMCI

Yukarıda verilmiş olan kadrolar için Maliye Bakanlığı KPSS 2017/2 merkezi yerleştirme atamasında toplam 181 memur ataması gerçekleştirecektir. Peki adaylar başvurularını nasıl yapacak.

BAŞVURULAR

Başvurular KPSS 2017/2 kapsamında yapılmakta olan adayların Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezinin resmi internet sitesine giriş yapması gerekmektedir. Son başvuru tarihi 23 Kasım saat: 23.59 olarak bilinmektedir. Başvurularınızı aşağıdaki linkten yapabilirsiniz.

https://ais.osym.gov.tr
DİĞER KURUM ATAMALARINI BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE