Lise Mezunu Alım Yapan Devlet Malzeme Ofisi Personel Alımında Son Gün!

Geçtiğimiz günlerde Türkiye İş Kurumu tarafından ilan edilen Devlet Malzeme Ofisi personel alımı ilanı için son güne gelindi. Adaylar en geç bugün içerisinde başvurularını gerçekleştirmeleri şarttır.

Lise Mezunu Alım Yapan Devlet Malzeme Ofisi Personel Alımında Son Gün!

Türkiye İş Kurumu he geçen gün yeni ilanlar yayımlıyor. Yayımlanan ilanlara göre Devlet Malzeme Ofisi bünyesine personel alımı yapacağını geçtiğimiz 10 gün önce belirtmişti. Adayların başvurularına ilanın yayımlanması ile birlikte başlamasının ardından artık başvurularda son günlere gelindi ve adaylar başvurularını en geç bugün içerisinde İlanın yayımlandığı İl Şube Müdürlüğünden veya İŞKUR resmi internet sayfası olan www.iskur.gov.tr adresi üzerinden yapılmalıdır.

Alımlar sadece engelli adaylar için yapılacak. Devlet Malzeme Ofisi 1 kişilik boş kadrosu ile Diğer Tahmil-Tahliye Ve İlgili Yük Taşıma İşçileri kadrosunda Kocaeli Devlet Malzeme Ofisi Basım İşletme Müdürlüğüne tam zamanlı işçi personel alımı yapılacak.

Adayların bu yönde belirtilen bazı nitelikleri taşımaları zorunludur. Söz konusu ilan ile adaylardan, Yapılacak güvenlik araştırması ve Arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Lise veya dengi okul mezunu olmak, Sorumluluk sahibi olmak, Dikkatli olmak, yapılan Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavından ( EKPSS ) puan almış olmak ve kamu haklarından mahrum bulunmamak nitelikleri aranacaktır.

İlgili ilana başvuru yapan adayların eğitim durumu, Tecrübe öncelik durumu gibi koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce beyanda bulunmaları gerekmektedir. 

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE