KPSS 50 Puan ile 3 Bin 200 Spor Memuru Alımı Yapılıyor!

Sadece 50 Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS puanı şartı ile 3 bin 200 spor memuru alımı yapılıyor. Peki detaylar nedir ve nasıl başvuru yapılır?

KPSS 50 Puan ile 3 Bin 200 Spor Memuru Alımı Yapılıyor!

Seçime az bir süre kala pek çok kamu kurumu kamuoyuna memur alımı ilanını yayımlamaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yayımlanan ilan da 3 bin 200 kişilik spor memuru alımı yapılacağı duyurulmuştu.

Şu ana kadar ilgili ilana BESYO mezunları tarafından yoğun rağbet gösterilmeye devam ederken başvurular 4 Haziran 2018 tarihine kadar devam edecek. Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere toplam 3 bin 200 memur alımı gerçekleştirecektir. Peki başvuru tarihleri ve diğer detaylar nedir?

ALINACAK KADROLAR NELERDİR?

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü 3 bin 200 spor memuru alımı yapıyor. Peki alınacak kadrolar nelerdir? Buna göre  bin 800 Antrenör ve  bin 400 Spor Uzmanı (bin 50 Spor Eğitim Uzmanı, 98 Spor Psikoloğu, 111 Spor Fizyoterapisti, 52 Spor Beslenmecisi, 42’si Kadın ve 47’si Erkek, 89 Spor Masörü) olmak üzere toplam 3 bin 200 kişilik memur alımı yapılacaktır.

BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü 3 bin 200 memur alımı ilanı yayımlandı. Peki başvurular nasıl yapılır? Buna göre adayların //basvuru.gsb.gov.tr/ linkini kopyalaması ve tarayıcılarının url bölümüne yapıştırması gerekmektedir. Ardından adaylar otomatik olarak e-devlet'e yönlendirilecek ve e-devlet'e girerek uygun olduğu pozisyonlara başvurusunu yapabilecektir. Aranan özel şartlar için aşağıdaki linki takip ediniz.

BİN 800 MEMUR ALIMI ŞARTLARI BURADA

BİN 400 MEMUR ALIMI ŞARTLARI BURADA

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa
Mustafa - 2 yıl Önce

Spor memuru ne demek salla gitsin öyle bir meslek yok