KOSGEB 8 Memur Personel Alacak

KOSGEB kadrosunun eksikliğini tamamlamak için toplamda 8 adet Müfettiş Yardımcısı alıyor. Sizde KOSGEB ailesine katılmak için yazımızın devamını inceleyiniz.

KOSGEB 8 Memur Personel Alacak
Küçük Ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme Ve Destekleme İdaresi Başkanlığı ( KOSGEB ) Memur Personel Alımı gerçekleştiriyor. Küçük Ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme Ve Destekleme İdaresi Başkanlığı toplamda kadrosuna 8 adet Müfettiş yardımcısı alacaktır. Sizde KOSGEB kadrosuna bu ozisyonda girmek için, alt kısımda verilmiş olan bilgileri inceleyerek daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.
 Aranan Şartlar 

1) 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinin birinci fıkrasının (A) bendinde yazılı nitelikleri taşımak,
2) Sınavın yapıldığı yılın Ocak ayının ilk gününde 35 yaşını doldurmamış olmak,
3) En az dört yıllık lisans eğitimi veren hukuk, iktisat, siyasal bilgiler, işletme, iktisadi ve idari bilimler fakülteleriyle bunlara denkliği yetkili makamlarca kabul olunan yurt içi ya da yurt dışındaki öğretim kurumlarından birini bitirmiş olmak,
4) KPSS PUAN40, PUAN44, PUAN51 ve PUAN118 puan türlerinin birinden 2013 veya 2014 yılında asgari 75 puan almış olmak,
5) Sağlık durumu bakımından, her türlü iklim ve yolculuk koşullarına elverişli bulunmak ve müfettişlik görevini yapmasına engel olabilecek hastalığı veya sakatlığı bulunmamak,
6) Müfettişlik karakter ve vasıflarını haiz bulunmak. 
Ön Başvuru 

Yukarıdaki şartları haiz olan adaylar;
7) Başvurusunu 14 Nisan 2015 Salı tarihinde saat 09:00’dan 24 Nisan 2015 Cuma günü saat 17:00’e kadar //www.kosgeb.gov.tr internet adresinden, elektronik ortamda yapacaktır. Adayların doğrulattıkları elektronik posta adreslerine başvuru yaptıklarına dair bir bilgilendirme postası atılacaktır.
Daha Ayrıntılı Bilgi Almak için alt kısmdaki linki kullanabilirsiniz.
KOSGEB Müfettiş Yardımcısı Alımı
Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2016, 16:20

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE