Kamuya Önlisans Mezunu 286 Kooperatif Memuru Alınıyor! Hangi Bölümler Başvuru Yapabilir

Tarım Kredi Kooperatifleri önlisans mezunu toplam 286 kişilik kooperatif memuru alımı yapıyor. Peki hangi bölümler başvuru yapabilir.

Kamuya Önlisans Mezunu 286 Kooperatif Memuru Alınıyor! Hangi Bölümler Başvuru Yapabilir
Ülkemiz de faaliyetlerine devam eden kamu kurumu Tarım Kredi Kooperatifleri açık pozisyonları için memur personel alımları gerçekleştirmektedir. Geçtiğimiz günlerde yayımlanan ilan ile Tarım Kredi Kooperatiflerinin 286 kooperatif memuru alımı yapacağı duyurulmuştu.

Buna göre Tarım Kredi Kooperatifleri kamuya 286 kişilik önlisans mezunu kooperatif memuru alımı yapıyor. Peki bu alım ilanına adaylar nasıl başvuru yapabilir. Detaylar nedir, hangi bölümler başvuru yapabilir.

BAŞVURU YAPABİLEN BÖLÜMLER

Kamuya Tarım Kredi Kooperatifleri 286 kişilik önlisans mezunu kooperatif memuru alımı yapıyor. Peki bu alım ilanına hangi bölümü bitiren adaylar başvuru yapabilir.Yukarıda belirtilmiş olan önlisans iki yıllık bölümlerden mezun olan adaylar müracaatlarını gerçekleştirebilir ve Tarım Kredi Kooperatifleri bünyesinde kooperatif memuru olarak görev yapabilir.

BAŞVURU DETAYLARI

Tarım Kredi Kooperatifleri 286 önlisans kooperatif memuru alımı yapıyor. Peki nasıl başvuru yapabilir.Yukarıda belirtilmiş olan adreslere adaylar müracaatlarını gerçekleştirebilir. Başvurular 25 Mayıs 2017 tarihine kadar yapılabilmektdir. Adayların gerekli evrakları ve iş başvuru formunu doldurarak başvurularını gerçekleştirmesi gerekmektedir. Tüm detaylar ve ilanlar için aşağıda ki linki takip ediniz.

İLAN VE ADAYLARDAN İSTENEN BELGELER İÇİN TIKLAYINIZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kadriye Toparlak
Kadriye Toparlak - 3 yıl Önce

Tam sevindim herşeyim tutuyor kooperatif memuru oluyorum muhasebeye basvururuz derken yaş sınırı 30 çıktı 1 yaşla kacirdik????????

Emre
Emre - 3 yıl Önce

Bitkisel Üretim (Önlisans) mezunuyuz. Fakat tercih edeceğimiz hakkı bize tanımamışlar. Boşa kürek çekmişiz. :-(

Salime
Salime - 3 yıl Önce

Gerçekten artık yeter demeye ramak kaldı. bölüm kriterini lütfen geniş düşünün ve yayınlayın. Büro yönetimi neden tercih yapamıyor. El vicdan lütfen.!!!

Snm
Snm - 3 yıl Önce

Arkadaşlar yardımcı olun lütfen 6 ay ikametkah istiyor ama bana en yakın yer İzmir var başvuru için ama ben orda yaşamıyorum nasıl olucak bilgisi olan?