Kamuya Okur Yazar Olmak Şartıyla Çok Sayıda Güvenlik Korucusu Alımı Yapılıyor

Kamuya okur - yazar olmak şartıyla çok sayıda güvenlik korucusu alımının yapıldığı kamuoyuna aktarılmıştır. Yayımlanan güvenlik korucusu alımlarına başvuru şartları ve detaylarına haberimizden erişebilirsiniz...

Kamuya Okur Yazar Olmak Şartıyla Çok Sayıda Güvenlik Korucusu Alımı Yapılıyor

Kamu kurum ve kuruluşlarına yönelik memur personel alımları devam ederken, güvenlik korucusu alımları da yapılmaya devam edilmektedir. Çok sayıda güvenlik korucusu personel alımı için ilanlar yayımlanmış durumdadır. İlanlara başvuruda bulunacak adaylarda aranan özellikler ortak olmakla beraber, diğer şartlar ve detaylara ilgili bağlantılar üzerinden erişim sağlanabilmektedir. Kamuya yapılan tüm memur personel alımlarından ilk siz haberdar olmak ve mobil uygulamalarımız aracılığıyla bildirim almak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

iOS için TIKLAYINIZ

Android için TIKLAYINIZ

Güvenlik korucusu alımı ve korucu ilanında bilinmesi gerekenler

Alım yapan kurumlar Saray Kaymakamlığı ve Viranşehir Kaymakamlığı

T.C vatandaşı olmak,

40 yaşından büyük olmamak,

Okur yazar olmak,

Kamu haklarından mahrum olmamak,

Siyasi parti üyesi olmamak,

Kan davasına karışmamış ya da bu konudan hüküm giymemiş olmak,

Mahalli idarelerde seçimle göreve gelmemiş olmak,

Sağlık problemi bulunmamak şeklinde nitelendirilmektedir.

Korucu alım sayıları: Saray Kaymakamlığı 33 korucu alımı, Viranşehir Kaymakamlığı 20 korucu alımı yapacaktır. Başvuru yapmak isteyen adaylar  Kaymakamlıkların Resmi Internet Sitesinden (www. saray.gov.tr, //www.virahsehir.gov.tr), Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürlüğünden ya da İlçe Jandarma Komutanlığından temin edecekleri Güvenlik Korucusu Alımı Başvuru Kılavuzunda belirtilen şartları taşımaları halinde başvuru yapabileceklerdir.

Diğer detaylar: Adaylara fiziki yeterlilik testi ve sözlü mülakatlar uygulanacaktır. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar, ilgili kaymakamlıkların yukarıda belirtilen resmi web adresleri üzerinden tüm fiziki yeterlilik testlerinin detaylarına ve başvuruda gerekli olacak belgelere erişim sağlayabilirler.

Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2018, 21:54
YORUM EKLE
YORUMLAR
Eda eda
Eda eda - 2 yıl Önce

Lutfen bizide paylas yasli bakiminda alim olsun ya her saglik teknikeri var evde bakim bile var ama yasli bakimda yok on lisans cocuk gelisimife yok :(

Arfat
Arfat - 2 yıl Önce

Agriya alim yokmu

burhan
burhan - 2 yıl Önce

Kars ta korucu alımı olmasını istiyoruz ?

Hüseyin
Hüseyin - 2 yıl Önce

Şırnak cizrede alım olsun