Kamuya Binlerce Memur Personel Alımı Yapılıyor! İşte Tüm İlanlar ve Yayımlanacak Olanlar (KPSS Şartsız, Lise Mezunu, Deneyimsiz)

Kamu kurum ve bağlı kuruluşlarına yönelik olarak yapılan tüm memur alımları, yakın zamanda yayımlanması planlanan memur personel alımlarını, KPSS şartsız memur alımı, lise mezunu memur alımı, deneyimsiz personel alımı ve çok daha fazlasına haberimizden ulaşabilirsiniz...

Kamuya Binlerce Memur Personel Alımı Yapılıyor! İşte Tüm İlanlar ve Yayımlanacak Olanlar (KPSS Şartsız, Lise Mezunu, Deneyimsiz)

Bilindiği üzere isinolsa.com websitemiz üzerinden sizlere daima kamuya yönelik olarak gerçekleştirilen memur personel alım ilanlarını ulaştırmaya çalışıyoruz. Bu ilanlarda dikkat edilmesi gereken detayları, başvuru tarihlerini, adaylarda aranan şartları ve varsa ek nitelikleri belirtiyoruz. Çok sayıda memur alım ilanına yer verdiğimiz bu haberlerimizde, İŞKUR aracılığıyla yürütülen ilanlara ve bu ilanların da başvuru süreçleri, başvuru aşamaları gibi noktaları da mümkün olduğunca sizlere aktarma gayretindeyiz. 2018 yılının sonlarına doğru geldiğimiz günler itibariyle, yakın zaman içerisinde başvuruları alınan ve süreçleri devam eden tüm memur alımlarını, memur personel alımlarındaki kadro sayılarını, kamuya yapılacak muhtemel memur alımlarını ve memur alım ilanlarındaki ilgili bağlantıları bu haberimize eklemeye çalıştık. Aşağıda yer alacak bağlantılar aracılığıyla, kamuya yakın zamanda yapılacak alımlar ve başvuru süreçleri hala devam eden memur personel alımlarına erişim sağlayabileceksiniz.

Yayımlanan ilanlara başvuru süreçleri, diğer adaylarla bilgi paylaşımı ve çok daha fazlası için Facebook grubumuza katılmayı unutmayınız. Ücretsiz olarak katılmak için TIKLAYIN.

Başvurular nasıl yapılacak?

Aşağıda çok sayıda memur alım ilanına ulaşacak, birbirinden farklı sayılardaki ve pozisyonlardaki ilanları görebilme imkanına sahip olacaksınız. Bu ilanlarda adaylarda aranan şartlar ve ek nitelikler farklılık gösterdiğinden, ilgili ilan üzerindeki bağlantı aracılığıyla ilana ulaşabilir ve başvurularda adaylarda aranan özelliklere, son başvuru tarihine, ek niteliklere, başvuru kılavuzlarına ve başvurulara yönelik diğer değerlendirmelere erişebilirsiniz. Bu ilanlara göz atacak olursak:

Adalet Bakanlığı 1000 Mübaşir Alımı DETAYLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Adalet Bakanlığı 5000 İKM Alımı DETAYLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ
55 KPSS PUANI ile Memur Alımı DETAYLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Adalet Bakanlığı 5000 Katip Alımı DETAYLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ
İŞKUR Aracılığıyla 21 Bin Memur Alımı DETAYLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ
43 Üniversiteye 1172 Memur Alımı DETAYLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Bakanlıklara KPSS Şartsız 3127 Memur Alımı DETAYLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ
KPSS Şartsız Lise Mezunu Memur Alımı DETAYLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ
50 KPSS Puanıyla 935 Memur Alımı DETAYLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Aile Bakanlığı Memur Alımı DETAYLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Sözleşmeli Er Alımı DETAYLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Jandarma 60 KPSS Puanla Sivil Memur Alımı DETAYLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Belediyeye KPSS Şartsız Memur Alımı DETAYLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Belediyeye Zabıta Memuru Alımı DETAYLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ
İŞKUR 2520 Memur Alımı DETAYLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Belediyelere KPSS 55 Puanla Memur Alımı DETAYLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ
İŞKUR Aracılığıyla 59 Bin Memur Alımı DETAYLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ
35 Bin Polis Alımı (PÖH, PMYO, POMEM, PAEM) DETAYLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Yeni Havalimanına 3500 Güvenlik Görevlisi Alımı DETAYLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Kamuya 152 Memur Personel Alımı DETAYLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ


Tüm ilanları takip etmek, haberdar olmak için mobil uygulamalarımızı ücretsiz olarak uygulama mağazalarından indirmeyi unutmayınız. Böylelikle tüm ilanlardan anlık olarak bildirim alabilir, kamu ve memur haberlerine yönelik tüm gelişmelerden öncelikli olarak haberdar olabilirsiniz.

iOS için TIKLAYINIZ

Android için TIKLAYINIZ

Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2018, 00:02
YORUM EKLE