Kamuya Binlerce Memur Personel Alımı (KPSS Şartsız, Lise Mezunu, PÖH ve JÖH Alımı)

Kamu kurum ve kuruluşlarına yönelik olarak yapılan tüm memur ve personel alımlarının yanı sıra yakın zamanda ilan yayımlaması beklenen ve büyük ilgi gören JÖH, PÖH kadrolarına yönelik bilgilendirmeler haberimizdedir...

Kamuya Binlerce Memur Personel Alımı (KPSS Şartsız, Lise Mezunu, PÖH ve JÖH Alımı)

Bilindiği üzere kamu kurum ve kuruluşlarına yönelik memur personel alımları devam ediyor. Bu alımlardan aralarında KPSS şartsız, lise mezunu adayların başvurabileceği ilanların yanı sıra PÖH, JÖH alımları, Adalet Bakanlığı alımları gibi çok sayıda ilana da yer vermeye çalışacağız. İlgili başvuru bilgilerine ve diğer detaylarına aşağıda yer alan bağlantılar aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

PÖH alımı bekleniyor

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından müjdelenen 35 bin polis alımına yönelik merak edilen konuların başında PÖH alımları geliyor. Bu alımların yakın zamanda yayımlanması bekleniyor. Muhtemel yaş şartları ve kadın erkek kadro dağılımları için TIKLAYINIZ

JÖH alımı

Yakın zaman içerisinde kamuoyu gündemine yansıyan önemli ilanlardan biri olan JÖH alımı için de çok yakında ilana çıkılacağı düşünülmektedir. Yapılan açıklamalara ve net sayılara ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Adalet Bakanlığı 15 bin memur alımı yapılacak (şoför, ikm, zabıt katibi ve şoför)

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül tarafından müjdelenen memur alımları için şoför, ikm, zabıt katibi ve şoför kadrolarına ilanların yayımlanacağı düşünülüyor. Yapılan açıklamalara ve kadro dağılımına ulaşmak için TIKLAYINIZ

Kamuya yapılan tüm memur alımlarına ulaşmak için TIKLAYINIZ (TÜM İLANLAR VE DETAYLARI TEK HABERDE)

Başvurular ve detaylar

Yukarıda listenen ilanlar için yakın zaman içerisinde duyuru yayımlanması bekleniyor. Her ilan için farklılık gösterecek nitelikler adaylarda aranacaktır. Bu niteliklerden bazıları yaptığımız haberler içerisinde aktarılmış olsa da yukarıdaki bağlantılar üzerinden tüm memur alımlarıyla alakalı bilgilendirmelerimize erişim sağlayabilirsiniz. Mobil uygulamalarımızı indirip anlık olarak bildirim alabileceğiniz gibi, memur adayları yardımlaşma ve bilgi paylaşım grubumuza katılarak da sorun yaşadığınız yerlerde yardım alabilir, diğer adaylarla tanışabilirsiniz. Katılmak için TIKLAYINIZ.

Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2018, 08:50

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
YASİN
YASİN - 1 yıl Önce

Kpss şartsız lise mezunu pöh alımı

Pöh jöh
Pöh jöh - 1 yıl Önce

Üç harfliler hayranıyim artık olsun lise mezunları

Hkn
Hkn - 1 yıl Önce

Pöh alımı lisans önlisans tan olacak lise mezunu alınmayacak

merve
merve - 1 yıl Önce

Şükürler olsun sonunda kpss şartsız poh alımı yakında olurmuş

Gökhan
Gökhan @merve - 1 yıl Önce

daha öncede kpss şartsız poh alımı vardı zaten ben girmiştim inşallah yine olur

Mevlüt Ekinci
Mevlüt Ekinci - 1 yıl Önce

Kpss siz pöh alımlarını dört gözle bekliyoruz.Sayın bakanımızdan istirham ediyoruz .32yıl bu ülkeye özel harekatçi olarak hizmet etmiş aslan babamin emanetini devr alacağım ve gururla bu görevi yapacagim bizim önümüzü açın.

Ayşe
Ayşe - 1 yıl Önce

Nasıl başvuru yapılıcak bilgisi olan varmı

Bir garib
Bir garib - 1 yıl Önce

Selamunaleykum bizde şans yok 2014 de beri iş bulamadım

Masum
Masum - 1 yıl Önce

O kadar polisi sorgusuz sualsiz ihraç ettiniz önce onları iade edin sonra yenilerini alırsınız