Kamuda 40 Bin Boş Kadro, Özelde 55 Bin Memur Personel Alımı ve Binlerce TYP İşçisi Alımları Gündemde!

Kamu kurumlarında mevcut bulunan 40 bin boş kadroya ek olarak, özel sektör işletmelerine 55 bin memur personel alımları yapılırken; TYP ile de bazı kamu kurum ve kuruluşlarına binlerce işçi alımı yapılmaktadır...

Kamuda 40 Bin Boş Kadro, Özelde 55 Bin Memur Personel Alımı ve Binlerce TYP İşçisi Alımları Gündemde!

TYP İLE GEÇİCİ SÜRELİ İŞÇİ ALIMLARI DEVAM EDİYOR

Kamu kurumlarına ve bağlı kuruluşlarına İŞKUR üzerinden TYP kapsamında geçici süreli işçi alımları yapılmaktadır. Bu alımlarda 10 farklı ile yönelik işçi alımlarından bahsetmek mümkündür. Yayımlanan TYP işçi alımlarında, göreve başlatılacak olan işçilerin görev alanları da farklılık göstermektedir. Bu görev alanlarıyla alakalı bilgilendirmelere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

TYP İŞÇİ ALIMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KAMUDA 40 BİN BOŞ KADRO SÖZ KONUSU

Kamu kurumlarında ve bağlı kuruluşlarında en çok memur statüsünde olmak üzere toplamda 40 bin civarında boş kontenjan bulunduğu aktarılıyor. Bu kontenjanlarla alakalı memur personel alımlarının gündeme geleceği ve yakın zamanda ilana çıkılacağı düşünülmektedir. Boşta kadrosu bulunan kamu kurumları ve yayımlanacak ilanlarla alakalı bilgilendirmelere aşağıdaki bağlantıdan erişim sağalyabilirsiniz.

KAMU 40 BİN KONTENJANI İÇİN TIKLAYINIZ.

İŞKUR İLE ÖZEL İŞLETMELERE 55 BİN MEMUR PERSONEL ALIMI

İŞKUR üzerinden özel işletmelere Türkiye geneli toplamda 55 bin memur personel alımı söz konusudur. Bu ilanlar yayımlanmış ve başvuru alınmakta olan ilanlardır. Yürütülen memur personel alımlarıyla alakalı bilgilendirmelere, ilan bağlantılarına ve dikkat edilmesi gereken noktalara aşağıdaki bağlantıyı kullanarak ulaşabilirsiniz.

İŞKUR İLANLARINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

BELEDİYELERE KPSS ŞARTSIZ VE KPSS' Lİ MEMUR ALIMLARI

İŞKUR üzerinden çok sayıda belediye bünyesine KPSS şartsız ve KPSS ile memur alımları yapılmaktadır. Bu alımlarla alakalı duyurular yapılmış, başvurular alınmaya başlamıştır. Bazı ilanlar için de başvurularda son günler içerisinde yer almaktayız. İlgili adaylarımızın başvurulara yönelik bilgilendirmelere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabileceklerini hatırlatmak isteriz.

BELEDİYE ALIMLARI İÇİN TIKLAYINIZ.

TÜM MEMUR PERSONEL ALIMLARI VE ÇOK DAHA FAZLASINA AŞAĞIDAKİ BAĞLANTILARDAN BİLDİRİM ALARAK ULAŞABİLİRSİNİZ!

İOS> TIKLAYIN

ANDROİD> TIKLAYIN

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2019, 23:01
YORUM EKLE