Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Memur Personel Alımı Başvurusu Başladı

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığına memur alımı yapılacak. Açıktan devlet memuru alımı resmi gazetede ilan edildi. Başvurular başladı Başvuru şartları, başvuru tarihleri haberimizde..

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Memur Personel Alımı Başvurusu Başladı

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisine sivil memur alımı yapılacak.

Devlet Personel Başkanlığından açıklanan personel alım ilanına göre Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi açıktan memur alımı yapacağını açıkladı. Başvuruların 28 Aralık tarihinden itibaren yapılabileceği alımlarda, bazı başvuru şartlarına sahip olmaları istenildi. İşte başvuru şartları;

BAŞVURU ŞARTLARI;

Adayların 657 sayılı DMK'da belirtilen 4. maddedeki genel şartları taşımaları istenildi. 2018 KPSS sınavına girmiş olan adayların bu sınavdan belirlenen puanlara sahip olmaları istenildi. Yaş şartında 18 yaşını tamamlamış olmaları, değil ise TMK'ya göre kazai rüşt kararının bulunması istenildi. İlanda belirtilen 1 yıl veya daha fazla sureyle belirtilen suçlardan mahkum olmamaları, erkek adayların askerlik ile ilişiği olmamaları, sivil memur adayı olur sağlık raporunun bulunması, mesleki sınavdan yada mülakattan başarı olmak güvenlik soruşturmasından olumlu sonuçlanmak özel şartları taşımak gerektiği belirtildi.

BAŞVURU TARİHLERİ;

Adayların ilanda belirtilen başvuru genel özel şartları taşımaları halinde 28 Aralık tarihinden itibaren başvuru yapabilecek. Son başvuru tarihi ise 13 Ocak 2019 tarihinde son bulacak. Başvurular jandarma.gov.tr adresi üzerinden yapılacak.

İlan için tıklayın

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2018, 21:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
İsim çok mu lazım
İsim çok mu lazım - 2 yıl Önce

Ya kardeşim yeter artık. Bi lojistiktikçi bi sivil memur alımı. Bunlardan başka branşa alım yok mu ya. Bu hep böyle mi gidecek. Ne zaman Asayiş alımı olacak. Zamanı gelmedi mi artık. Duyun sesimizi.

betul
betul - 2 yıl Önce

kpss puanı ne kadar bilen varmi

Kadir Bayram
Kadir Bayram - 2 yıl Önce

Bu işi istiyorum