Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Lise Mezunu, 50 KPSS ile Memur Alımı Başvuruları Son Gün!

jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi sivil memur alımı başvuruları 26 Aralık tarihi son gün. KPSS'den düşük puan ile memur alımı başvuru yapmak isteyen adaylar dikkat! Başvurular için detaylar haberimizde..

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Lise Mezunu, 50 KPSS ile Memur Alımı Başvuruları Son Gün!

Jandarma ve sahil güvenlik Akademisi Başkanlığına sivil memur alımına başvuru yapacak adaylar dikkat! 

11 Aralık tarihinden beridir devam eden başvurularda son günlere gelindi. Başvuruların internet ortamından alınması için 15 gün süre 26 Aralık tarihinde tamamlanacak. başvurular sonucunda kontenjana giren adaylar için 4 Şubat ile 8 Şubat tarihleri arasında mülakat sınavı yapılacak. Bunun öncesinde başvuru yapmayan adaylar için son saatler başladı. JSGA'ya Uzman, Mütercim, Avukat, Kimyager, memur, Teknisyen kadrolarında istihdam edilecek olan lise ve lisans mezunu adaylar eğitim düzeyine göre KPSS puan türlerinden en az 50 ve 60 puan almak gerekmektedir. Adayların ilanda belirtilen genel ve özel başvuru şartlarını taşımaları gerekmektedir. 

Başvurular Jandarma Genel Komutanlığı Personel Temini sistemi üzerinden yapılacak. Adayların devam eden başvurulara T.C. kimlik numarası ve e-devlet ile giriş yapmaları gerekecek. 26 Aralık 2018 tarihinde saat 17:30'a kadar devam edecek başvurular için istenilen genel şartlar ve diğer başvuru şartları için tıklayın.

İŞİN OLSA

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ilhan
Ilhan - 2 yıl Önce

50 60 puanla alım deniliyor lakin 80 ile 99 puan alan arkadaşlar tabi sınava kalıyor. Haliyle neden 60 puan alan arkadaşları başvuru için ugrastiriyorlar anlam veremiyorum ben

Kadir bayram
Kadir bayram - 2 yıl Önce

Bu işi istiyorum

Ahmet faruk arı
Ahmet faruk arı - 2 yıl Önce

Teknisyen ama ne teknisyeni

mge
mge - 2 yıl Önce

lise mezunları nereden başvuru yapabiliyor