İstanbul Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü 158 Memur Personel Alacak

Aile ve Sosyal Politikalar İstanbul İl Müdürlüğü aracılığı ile yayımlanan ilan da kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere toplam 158 memur personel alımı yapılacağı duyuruldu.

İstanbul Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü 158 Memur Personel Alacak
Yurt geneli Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı il müdürlükleri kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere ASDEP memur personel alım ilanları yayımlamaya devam ediyor. Bakan Fatma Betül Sayan Kaya'nın açıklamalarına göre yurt geneli toplam bin 500 kişilik alım yapılacak.

İstanbul için alım ilanının ne zaman yaymlanacağı beklenirken sonunda merak ile beklenen duyuru Aile ve Sosyal Politikalar İstanbul İl Müdürlüğü tarafından yapıldı ve toplam 158 memur personel alımı yapacakları belirtildi.

Alım Yapılacak İl: İstanbul
Alınacak Personel: 158
Kamu Kurumu / ASDEP

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR


Aile ve Sosyal Politikalar İstanbul İl Müdürlüğünün yayımladığı ilan da 158 memur personel alımı yapılacağı öğrenildi. Peki alım ilanına kimler müracaat edebilir.

1) Türk vatandaşı olmak,
2) Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
3) Askerlik durumu itibariyle askerlikle ilgisi bulunmamak veya muvazzaflık hizmetini yapmış yahut en az 1 yıl erteletmiş veya yedeğe geçirilmiş olmak,
4) 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 53. Maddesi hükümleri saklı kalmak şartıyla görevini devamlı yapmasına engel fiziksel veya akıl hastalığı olmamak
5) KPSSP3 Puan türünden 60 ve üzeri almak
6) Sosyal Hizmet, Psikoloji, Sosyoloji, Çocuk Gelişimi, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık, Aile ve Tüketici Bilimleri bölümleri mezunları ve bu bölümlere denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurtiçindeki veya yurtdışındaki öğretim kurumlarından en az lisans düzeyinde mezun olmak

Yukarıda belirtilmiş olan şartlara sahip olan adaylar 27 Mart 2017 - 21 Nisan 2017 tarihleerinde şahsen başvurularını Aile ve Sosyal Politikalar İstanbul İl Müdürlüğüne yapabilir.

//istanbul.aile.gov.tr/duyurular/2017-asdep-basvuru-ilani

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
1 tek dileğim var
1 tek dileğim var - 3 yıl Önce

İyide önlisans Sosyal hizmetler Aöfluler ölsün ozaman arkadaş! 2 sene geçeli gunduzlu hem okuduk hem çalıştık. Ne olacak bizim hakkimiz.olmuyor ileriye gidemiyorum imkanlarim bu kaadar.

Dilek
Dilek - 3 yıl Önce

İyide önlisans Sosyal hizmetler Aöfluler ölsün ozaman arkadaş! 2 sene geçeli gunduzlu hem okuduk hem çalıştık. Ne olacak bizim hakkimiz.olmuyor ileriye gidemiyorum imkanlarim bu kaadar.

dilek
dilek - 3 yıl Önce

İyide önlisans Sosyal hizmetler Aöfluler ölsün ozaman arkadaş! 2 sene geçeli gunduzlu hem okuduk hem çalıştık. Ne olacak bizim hakkimiz.olmuyor ileriye gidemiyorum

türkan
türkan - 3 yıl Önce

okul öncesi neden müracat edemiyor çocuk gelişimi bizim bölüme müracat ediyor biz kimseninkin murücat edimyoruz ubu haksızlık ya adalet isizlik

canan
canan - 3 yıl Önce

neden ön lisans mezunları için iş olanağı yok ve birde neden 45 yaşındakiler başvuru yapamıyor. sınavlara yaş sınırı koysaydınız.

Derya TEKBAŞ
Derya TEKBAŞ - 3 yıl Önce

Son başvuru tarihi ne zaman.Sitede yayımlarmısınız.

dilek
dilek - 3 yıl Önce

İyide önlisans Sosyal hizmetler Aöfluler ölsün ozaman arkadaş! 2 sene geçeli gunduzlu hem okuduk hem çalıştık. Ne olacak bizim hakkimiz.

semra
semra - 3 yıl Önce

neolur duyun sesimizi önlisans larıda alın artık 61 puan aldım işe ihtiyacım var