İŞKUR Üzerinden Kamuya 381 Kamu Personeli Alımı Yapılıyor! En Az İlköğretim

Türkiye İş Kurumu İŞKUR üzerinden kamu kurumları en az ilköğretim mezunu 381 kamu personeli alımı yapıyor. Peki pozisyonlar ile detaylar nedir?

İŞKUR Üzerinden Kamuya 381 Kamu Personeli Alımı Yapılıyor! En Az İlköğretim

Ülkemizde faaliyetlerini sürdürmekte olan kamu kurumları açık olduğunu tespit ettiği kadrolar için memur ve personel alımı gerçekleştirmekte olup ilgili ilanlar kamu kurumlarınca hazırlanmakta ve Türkiye İş Kurumu İŞKUR üzerinden yayımlanmaktadır.

İşin Olsa ekibi olarak sizler için İŞKUR'dan yayımlanan tüm kamu ilanlarını birleştirdik. Buna göre en az ilköğretim mezunu 381 kamu personeli alımı yapıldığı görülmektedir. Peki hangi kamu kurumları alım yapıyor ve alınan pozisyonlar nelerdir? Detayları açıklıyoruz.

POZİSYONLAR ve KURUMLAR NEDİR?

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlara bakıldığında Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı, Hasköy Sulama Birliği Başkanlığı, Tübitak -Ulusal Metroloji Enstitüsü, Türkeli Belediye Başkanlığı, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Vakıflar Genel Müdürlüğü, Bartın İl Özel İdaresi, Amasya Üniversitesigenel Sekreterliği, Dkk Gölcük Tersane Komutanlığı, Fırat Üniversitesi Hastanesi, Tüvasaş Türkiye Vagon, Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı, Ortaköy Öğretmen Evive Akşam Sanat Okulu, Öğretmen Evi Müdürlüğü, Ortaca Belediye Başkanlığı, Savaştepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Çatalzeytin Öğretmenevi Ve Aso Müdürlüğü, Spor Toto Teşkilatı Başkanlığı, Makina Ve Kimya Endüstrisi kurumlarının alım yaptığı görülmektedir.

Yukarıda verilmiş olan kurumlar toplam 381 kamu personeli alımı gerçekleştirmektedir. Adayların hızlı bir şekilde ilanlara başvurularını yapması gerekiyor. Çünkü yukarıdaki kurumlardan ilan süresi 23 Mayıs'ta biten bulunurken yine en geç 1 Haziran'a kadar ilanların yayımdan kalkacağı görülmektedir. Adayların https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx linkini kopyalaması ve tarayıcılarının url bölümüne yapıştırması ardından iş yeri türünü KAMU yaparak mavi arama butonuna basması gerekmektedir. Buradan adaylar tüm müracaatlarını gerçekleştirebilmektedir.

DİĞER KAMU İLANLARI BURADA

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2018, 08:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
Numan eldek
Numan eldek - 4 yıl Önce

Adana çukurova belediyesi nezaman işçi alımı yapacak (yazı bekleniyormuş) bilgi verirmisiniz

Hayati
Hayati @Numan eldek - 4 yıl Önce

Cv bırakabilirsiniz?

Cevdet taş
Cevdet taş @Numan eldek - 4 yıl Önce

Van da köy koruyucu alımı tahminen ne zaman alinirr

gulsum ceyhanli
gulsum ceyhanli - 4 yıl Önce

adana kozan alımlari ne zaman baslayacak.bilgi verirseniz sevinirim

Yalancinin anasini sikim
Yalancinin anasini sikim - 4 yıl Önce

Alsalarda hep uckagitci ve hırsızları alacaklar

Şehem Eye
Şehem Eye - 4 yıl Önce

Mardin Artuklu Belediyesi ne zaman alım yapacak?

uğur
uğur - 4 yıl Önce

işçikurumunaolsunlmadevametsinbuiyihaber

Busra
Busra - 4 yıl Önce

Artvine varmi isci almk

Yeter talun
Yeter talun - 4 yıl Önce

Ilan vermiyorsunuz reklam çıkıyor

Tamer
Tamer - 4 yıl Önce

Ş urfada işçi alimi ne zaman olacak günde 400 kişi işkura muracat ediyor boș boşuna ôzel guvenlik gorevlisi alimi yapilsin