İŞKUR Üzerinden 6 Kamu Kurumu Daimi Süreli Memur Personel Alım Başvuruları Başladı!

Türkiye İş Kurumu üzerinden 6 kamu kurumuna daimi süreli memur, işçi ve personel alım başvuruları başladı. Yapılacak başvurularda eğitim düzeyinde en az ilköğretim mezunu olan tecrübe şartı bulunmayan alımlar olacak

İŞKUR Üzerinden 6 Kamu Kurumu Daimi Süreli Memur Personel Alım Başvuruları Başladı!

Türkiye İş Kurumu üzerinden 6 kamu kurumuna daimi süreli memur alım başvuruları başladı.

İŞKUR Türkiye genelindeki kamu kurumu, Üniversite Belediye ve KİT kurumlarına daimi ve geçici süreli istihdam edilmek üzere işçi, memur ve personel alımları için ilanlar açıkladı. Buna göre hangi kurumlara alımlar yapılacak? Erdek Belediye Başkanlığı Merkez ( temizlik ), T.c.İznik İlçesi İznik Merkez Sulama Birliği, Avanos Öğretmenevi Müdürlüğü, Kumçatı Belediyesi, Kasrik Belediye Başkanlığı, Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığına başvurular alınmaya başlandı.

İLKÖĞRETİM MEZUNU DAİMİ PERSONEL ALIMI;

Erdek Belediyesine temizlik görevlisi kadrosunda 1 kişi istihdam edilecek. Adayların belediye bünyesinde daimi olarak engelli statüsünde istihdam edileceği belirtiliyor. Eğitim düzeyinde en az ilköğretim mezunu olmak yeterli olacak. Adayların çöp toplama personel eğitimi belgesine sahip olmaları ve belgelerini 8 Şubat tarihine kadar Erdek Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğüne teslim etmeleri istenildi.

İznik Sulama Birliğine yapılacak alımlarda asgari ücret verilecek. Geçici olarak sezonda istihdam edilecek adaylar Mart ile Ekim aylarında görevlendirilecek.

Avanos Öğretmenevi Müdürlüğüne yapılacak kahve ve kakao hazırlayıcısı personel alımlarında ise noter kurası ile alım yapılacak personel sayısı kadar aday belirlenecek. Asil ve yedek adayları için 31 Ocak tarihinde sözlü mülakat yapılacak.

BELEDİYEYE 3 KADRODA 9 KİŞİ ALINACAK;

Kumçatı Belediyesi alımlarında ise kepçe operatörü kadrosunda alımlar yapılacak. Adayların eğitim düzeyinde ilköğretim mezunu olmaları yeterli olacak. Kumçatı Belediyesi kepçe operatörü haricinde beden işçisi, şoför kadrolarında toplamda 9 kişi istihdam yapacak. Kasrik Beledisi ise beden işçisi temizlikçi kadrosunda ilköğretim mezunu alımlar yapacak.

BÜRO MEMURU ALIMI;

Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığı, 2 farklı ilanda 5 kişi istihdam yapacak. Adayların önlisans mezunu olmaları yeterli olacak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Fikret Altun
Fikret Altun - 3 yıl Önce

İos kulanımında ilan no ve site adreslerini kopyalama yapamıyorum

SIRADAKİ HABER