İŞKUR Üzerinden 5 Kamu Kurumuna Memur Alımı Yapılacak!

Türkiye İş Kurumu üzerinden memur personel alım başvuruları başladı. 5 kamu kurumuna 10 farklı ilan ile daimi ve geçici süreli olarak personel istihdamı yapılacak. Adayların bu ilanlara nasıl başvuru yapacak? Başvuru şartları neler?

İŞKUR Üzerinden 5 Kamu Kurumuna Memur Alımı Yapılacak!

İŞKUR Türkiye genelinde özel firmaların ve kamu kurumların ihtiyaç bulunan alanlarda personel eksikliğini gidermek için ilanlar açıklamakta. Bu ilanlara yenileri eklendi. 6 Şubat tarihinde 42 Bin açık ilanı bulunuyor. Yeni açıklanan memur alımlarında ise 5 kamu kurumu için başvurular başladı;

Türkiye İş Kurumu üzerinden 5 kamu kurumuna memur personel alımı yapılacağı açıklandı. Daimi ve geçici süreli olarak istihdam edilecek personel alım ilanları açıklanmaya devam ediyor. İŞKUR üzerinden yapılacak başvuru detaylarını aktarıyoruz. Buna göre hangi kurumlar alım yapacak?

İŞKUR ÜZERİNDEN PERSONEL ALIMI YAPAN KURUMLAR;

TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü, Güneykaya Belde Belediye Başkanlığı, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Merkez Çorum İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğüne alımlar yapılacak. Farklı eğitim düzeyinde tecrübeli yada tecrübesiz, KPSS şartı olmadan yada EKPSS ile başvuru yapılabilecek alımlar için adaylar hangi kadrolarda görev yapacaklar.

HANGİ KADRODA ALINACAK?

Demiryolu Hattı Bakım Onarımcısı, bilgisayar İşletmeni (Operatörü), Şoför-İtfaiye Aracı, Beden İşçisi (Genel), Telefon Santral Operatörü kadroları için istihdamlar yapılacak. Başvurularda istenilecek genel ve özel şartlar neler?

Adayların başvurulardan 18 yaşını tamamlamış olmaları istenilmektedir. eğitim düzeyinde ilköğretim, lise, önlisans ve lisans düzeyinde olmaları, kamu haklarından mahrum olmamaları, başvurularda istenilen sertifikalara sahip olmaları, diğer özel şartları taşımaları gerekmektedir.

İlanlara erişmek için ilan numaraları;

Yuklarıdaki ilanlara erişim için işkur e-şube üzerinden açık iş ilanları sayfasından ilan numarası ile arama yapmak yeterli olacaktır. Gelişmelerden anında haberdar olmak için işin olsa mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Instagram Hesabı

Facebook Grubu 

Android Uygulama 

İOS Uygulama 

İŞİN OLSA

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE