İŞKUR Üzerinden 2061 Memur, Personel Alımı! Başvurular İçin Son Gün

Türkiye İş Kurumu üzerinden açıklanan personel, memur ve işçi alım ilanlarında başvuru için son gün geldi. Adaylar için başvuruda son güne gelinen ilanları, başvuru şartlarını ve diğer detayları aktarmaya devam ediyoruz. Toplamda 2061 memur alımı yapılacak. TTK, Belediyeler, Sulama Birliği, Özel İdare Başkanlığı alımlarına ilişkin son gelişmeler haberimizde.

İŞKUR Üzerinden 2061 Memur, Personel Alımı! Başvurular İçin Son Gün

Türkiye İş Kurumu üzerinden bir çok kamu kurumuna işçi, memur ve personel alımları yapılacak. Devlet Personel Başkanlığı üzerinden ilan edilen kamu kurumu ilanlarından başvuruları İŞKUR üzerinden yapılacak ilanlar için bir kısmı bugün ve 18 Şubat tarihinde tamamlanacak. Adaylardan başvuru yapmayanlar için başvurulara ilişkin gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Hangi kurumlar alım yapacak;

8 KAMU KURUMUNA PERSONEL ALIMI YAPILACAK.

İŞKUR üzerinden yapılacak başvurularda 8 kamu kurumuna başvurular sona erecek. Belediye, İl Özel İdaresi, TTK, Sulama Birliği, Makine Kimya Enstitüsü ,işte o kurumlar; Çivril Belediyesi, Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürlüğü, Türkiye taş kömürü kurumu sınırlı sorumlu Amaésra taş kömürü işletme müess. Müd Yenişarbademli Belediye Başkanlığı Kadıköy Sulama Birliği Başkanlığı Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu Çankırı Silah Fabrikası Mü Türkeli Belediye Başkanlığı Bartın İl Özel İdaresine alımlar yapılıyor. Bu kurumlara hangi kadrolarda istihdamlar sağlanacak. Başvuru genel şartları neler?

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI;

Adayların yaş şartında 18 yaşını tamamlamış ve 19 yaşından gün almış olması gerekiyor. Diğer yandan eğitim şartlarında TTK alımları için ,ilkokul mezunu olmak, diğer kadrolarda lise, önlisans lisans mezunu şartlarını taşımak, kamu haklarından mahrum olmamak, ikamet şartını taşımak, başvuruların tamamlanmasının ardından İŞKUR tarafından yapılacak kurada isminin bulunması gerekli olacak. Alım yapılacak kadrolar ise şu şekilde; Madenci (Genel) Beden İşçisi (Genel) İş Makineleri Operatörü Bahçe Bakım Elemanı(Park Bahçe ve Koruların Bakımı) Sanat Tarihçisi Park temizlik işçisi Park süpürücü Tuvalet Temizlik Görevlisi Garson (Servis Elemanı) Oyun Parkı Görevlisi Beden İşçisi (Temizlik)m kadrolarında alımlar yapılacak.

BAŞVURULAR;

Başvurular İŞKUR e-şube üzerinden yapılabilecek. Adayların işkur e-şube girişi yaparak, öz geçmiş oluşturmaları, son başvuru tarihinden önce başvurularını tamamlamaları gerekli olacaktır. iş ilanları sayfasından ilan aşağıdaki tablodan ilan numaraları arama yapılabilir.

Gelişmelerden anında haberdar olmak için işin olsa mobil uygulaması ve sosyal medya hesaplarımız;

İnstagram Hesabımız İçin Buraya Tıklayınız.

Facebook Grubumuz İçin Buraya Tıklayınız.

Twitter Hesabımızı Takip Etmek İçin Buraya Tıklayınız

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2019, 10:54
YORUM EKLE
YORUMLAR
Fatih
Fatih - 2 yıl Önce

18 yaşınıı doldurmuş 19 yaşından gün almamış saçmalığa bak yaa

Esim. Sofor.  Yola gide.miyo. rahatsiz
Esim. Sofor. Yola gide.miyo. rahatsiz - 2 yıl Önce

Fatma. Kaxtez. Geclikvesipora. Kayt. Oldum. Iskora. Yardimci. Olursaniz. Sewinirim