İŞKUR Türkiye Geneli 4 Bin 500 Büro Memuru, Ambar Memuru ve Muhasebeci Alımı Yapacak!

Türkiye İş Kurumu üzerinden Türkiye genelinde eğitim düzeyinde en az lise mezunu olan büro memuru, ambar memuru ile muhasebeci alımları yapılacak. İŞKUR 4 bin 500 personel alım haberine ilişkin detaylar neler?

İŞKUR Türkiye Geneli 4 Bin 500 Büro Memuru, Ambar Memuru ve Muhasebeci Alımı Yapacak!

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile çok sayıda personel alımı yapılacak. Kamuya ve özel firmalara yapılacak olan personel alım ilanları yayımlanmaya devam ediyor. 28 Temmuz tarihi itibari ile 100 bini aşkın personel alımlarına başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını nasıl yapacak. İş arayan adayların büro işlerinde görev almak isteyenlere yönelik olarak 3 farklı unvandaki alımları aktarıyoruz.

BÜRO İŞLERİNDE GÖREV ALACAK PERSONEL ALIMLARI

Türkiye genelinde alım yapılan meslekler arasında muhasebeci, büro memuru ve ambar memuru alımları için başvurular devam ediyor. Adayların başvurularda eğitim düzeyinde ve başvuru şartlarında yeterli şartları taşıyanlar için başvuru yapabilecekleri pozisyonlarda büro memuru alım başvuru şartları neler?

BÜRO MEMURU ALIMI;

Büro memuru olarak istihdam edilecek olan personel sayısı 2 Bin 80 olarak açıklandı. Adayların eğitim düzeyinde en az lise mezunu olmaları bazı başvuru şartlarında ön lisans yada lisans mezunu olmaları şartı aranıyor. Genel büro memuru başvurularında Office programlarına hakim olmak, görevini sürdürmeye engel herhangi bir sağlık sorunun olmaması gibi şartlar aranıyor.

Büro memuru alımlarına erişmek için: https://goo.gl/FdzaeR

MUHASEBECİ ALIMLARI;

Ön Muhasebeci olarak görev almak isteyen adaylar yönelik olarak istihdam edilecek personellerden, tecrübeli yada yetiştirilmek üzere alımlar yapılacak. Ön muhasebede kullanılan paket programlarını kullanabilen adaylar daha çok tercih edilmekte. Diğer yandan ön muhasebe bilgisi olanlarda başvurularda öncelik sağlayabilmekte. Türkiye genelinde ön muhasebeci alımlarında 1.294 açık iş ilanı bulunuyor.

Ön Muhasebeci alımlarına erişmek için: https://goo.gl/N8wPJs

AMBAR MEMURU ALIMLARI;

Ambar ya da depo memuru görevlisi alımları için Türkiye genelinde 1.137 personel istihdam edilecek. Adayların stok takibi olarak kullanılan programlara hâkim olmaları başvurularda öncelik sağlayabilmektedir. Diğer başvuru şartlarında ise 18 yaşını tamamlamış olmaları eğitim düzeyinde istenilen eğitime sahip olmaları ile aşağıdaki bağlantılardan başvuru detaylarına erişebilirler.

Ambar memuru alımlarına erişmek için: https://goo.gl/vWdgx1

Başvurular İŞKUR üzerinden online olarak yapılabilecek. İŞKUR şube müdürlüklerine ve istihdam bürolarına şahsen başvuru yapan adaylar içinde başvuru imkanı bulunuyor.

Yukarıdaki linklere erişebilmek için linki kopyalayıp tarayıcıdan açabilirsiniz.

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2018, 21:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
Dilan Topçuoğlu
Dilan Topçuoğlu - 3 yıl Önce

Şu linkleri koyuyorsunuz üstüne tiklayinca siteye ulaşamıyoruz. Koymayin bari o zaman

habibe
habibe - 3 yıl Önce

daha önceki yaptığımız iş ve meslek danışmanı alımlarından hala ses yok

Adin
Adin - 3 yıl Önce

Alım sonuçları ne zaman eyyyy işkur

Mihriban
Mihriban - 3 yıl Önce

Madem açılmayacak neden link konur ki

Hatice
Hatice - 3 yıl Önce

Link açılmıyor nereden öğreneceğiz

Gülcan
Gülcan - 3 yıl Önce

Linklere ulaşılmıyor neden kontrolsüz davranıyorsunuz

Goktug
Goktug - 3 yıl Önce

Nasıl başvuru yapıcaz yapamiyoruz

Yasin
Yasin - 3 yıl Önce

Acilmiyorrrr


SIRADAKİ HABER