İŞKUR' da Yayımlandı: 2250 Büro Memuru Alımı Yapılacak!

İŞKUR tarafından yayımlanan büro memur alımında 2250 kişilik boş kontenjan bulunuyor. Türkiye geneli yapılan alımlara başvuru şartlarına ve detaylarına haberimizden erişim sağlayabilirsiniz. İşte tümdetaylarıyla İŞKUR ilanları hakkında bilinmesi gerekenler...

İŞKUR' da Yayımlandı: 2250 Büro Memuru Alımı Yapılacak!

İŞKUR Milli İstihdam Programı dahilinde milyonlarca kişiyi iş sahibi yaptı. Öyle ki bu bilgilere dair istatistikler İŞKUR resmi web adresi üzerinden anlık olarak erişilebilmektedir. Yayımlanan çok sayıdaki memur ve personel alım ilanının yanı sıra İŞKUR, çeşitli teşvikler ve destekler uygulayarak da istihdam oranlarına katkı sağlamaya çalışıyor. İş Başı Eğitim Programları, iş kurmak isteyen gençlere yönelik verilen ödenekler gibi daha çok sayıda proje bu çabanın bir parçası olarak karşımıza çıkıyor.

Yayımlanan memur alımları da istihdam oranlarını yükseltmek, işsizlik sorununa çözüm bulmak, nitelikli iş gücünü sektörlere yetiştirmek gibi amaçlar taşıyor. Konuyla alakalı olarak hem özel sektöre hem de kamu kurum ve kuruluşlarına yönelik birçok memur personel alımları İŞKUR resmi web adresi üzerinden yayımlanmaya devam ediyor.

2250 Büro Memuru Alımı yapılıyor

Yayımlanan son ilanlarda büro memuru pozisyonu için çok sayıda kadro mevcuttur. Hem özel sektörde hem de kamuda büro memuru olarak görev almak isteyecen kişiler için başlıca ofis içi görevleri şunlar olacaktır:

1-Ofis evraklarının hazırlanması

2-Ofis evrak düzeninin sağlanması

3-Ofis içi diğer işler (veri girişi, dosya düzenlenmesi, fatura kesilmesi, tahsilatların hesaplanması vs. gibi.)

4-Ofis içi amirinden gelecek görevlerin yerine getirilmesi

Başvurular nereden ve nasıl yapılıyor?

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar, aşağıda yer alacak bağlantı üzerinden İŞKUR ilanlarının yer aldığı sayfaya ulaşabilirler. Buradaki arama alanına memur yazarak, çıkan sonuçlardan büro memuru alımını seçıp ara tuşuna basabilirsiniz. Karşınıza Türkiye genelinde hem özel sektör hem de kamuda yapılan büro memuru alımlarıyla alakalı pencere açılmış olacaktır. Başvurularda adaylarda aranan şartlara dikkat etmeniz önerilmektedir.

Başvuru için TIKLAYINIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet
Ahmet - 2 yıl Önce

2250 kişi yazıyorsunuz alınacak kişi sayı 10 nu geçmez

Meltem
Meltem @Ahmet - 2 yıl Önce

başvuru nereden yapılıyor ki

kezban baser
kezban baser - 2 yıl Önce

arkadaslar basvuruları nasıl yapabılırız ıskurdan yadımcı olurmusunuz