İŞKUR Aracılığı ile Kamuya 193 Memur Alımı Yapılıyor! En Az İlkokul

Türkiye İş Kurumu İŞKUR aracılığı ile kamu kurumlarına en az ilkokul mezunu 193 memur alımı yapılıyor. Peki pozisyonlara ilişkin detaylar nedir?

İŞKUR Aracılığı ile Kamuya 193 Memur Alımı Yapılıyor! En Az İlkokul

Ülkemizin en bilinir ve en önemli kamu kurumlarından bir tanesi olarak bilinmekte olan Türkiye İş Kurumu İŞKUR iş verenler ile iş arayanları bir araya getirmekte olup yeni ilanlarını kamuoyuna duyurmaya devam ediyor. Buna göre İşin Olsa ekibi olarak İŞKUR'un tüm ilanlarını bir araya getirdik.

Türkiye İş Kurumu İŞKUR aracılığı ile kamu kurumları 193 memur ve personel alımı yapıyor. Adayların en az ilkokul mezunu olması gerektiği ilanlarda detaylar nedir? Hangi kurumlar alım yapıyor ve genel olarak hangi pozisyonlara alımlar yapılıyor? Tüm detayları açıklıyoruz.

İLAN DETAYLARI NEDİR?

Türkiye İş Kurumu İŞKUR aracılığı ile farklı kurumlar 193 memur alımı yapıyor. Peki ilan detayları nedir? Buna göre adayların en az ilkokul mezunu olmak, pozisyonlar için gerekiyorsa sertifika ve belgelere sahip olmak, bazı pozisyonlar için deneyimli olmak, bazı pozisyonlar için engelli raporuna sahip olmak gibi şartlara sahip olması gerekmektedir. Peki pozisyonlar ile başvuru detayları nedir?

POZİSYONLAR ile BAŞVURU DETAYLARI NEDİR?

Buna göre kamu kurumları çöpçü, temizlik görevlisi, güvenlik görevlisi, büro işçisi, çağrı merkezi personeli, şoför, yük taşıma şoförü, kalorifer işçisi, iş makineleri bakımcı ve onarımcısı vb. gibi kadrolar için alımlar yapılmaktadır. Peki başvurular nasıl yapılır? Buna göre adayların https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx linkini kopyalaması tarayıcılarının adres çubuğuna yapıştırması ve iş yeri türü bölümünü kamu yaparak mavi renkli ara butonuna basması ardından da müracaatlarını gerçekleştirmesi gerekmektedir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Türkan
Türkan - 5 yıl Önce

tekirdağdae bir sorun yok deme yenge belediyesi temizlik iş çalışmak istiyorum

Sebahattin
Sebahattin - 5 yıl Önce

Merhaba ben burdur dan sebahattin seferde calismak istiyorum

Sebahattin
Sebahattin - 5 yıl Önce

Merhaba ben burdur dan sebahattin seferde calismak istiyorum

Özer süren
Özer süren - 5 yıl Önce

Bunlar hep laf adamı olan girer adamı olmadan hiçbir yere girilmiyor aylardır boştayım hadi alsınlarda çalışak ozaman

Yunus
Yunus - 5 yıl Önce

Selamın aleyküm ben hangi il olursa olsun calismak istiyorum Önlisans mezunuyum bilgisayar isletmenligi sertifikası mevcut

Üzeyir
Üzeyir - 5 yıl Önce

Sıvas ta hangi kurum olursa çalışırım

mm
mm - 5 yıl Önce

Manisa bu is ilani

Caner gök
Caner gök - 5 yıl Önce

Mrb ben 30 yaşındayın 5 yılık şöförüm src ve psikoteknik belgelerim var şöför lük bölümüne girmek isterim