İŞKUR Aracılığı ile Kamu Kurumlarına 121 Personel Alınıyor! İlköğretim - Ortaöğretim - Lisans

Türkiye İş Kurumu ilanları aracılığı ile yurt geneli kamu kurumlarına en az ilköğretim mezunu 121 personel alımı yapılıyor.

İŞKUR Aracılığı ile Kamu Kurumlarına 121 Personel Alınıyor! İlköğretim - Ortaöğretim - Lisans

Ülkemizde iş veren ile iş arayanları bir araya getiren ve her sene yüz binlerce kişinin iş bulması ile görevli olarak faaliyetlerini sürdüren Türkiye İş Kurumu bünyesinde yeni bir çok ilan bulunmaktadır. İşin Olsa ekibi olarak ilanlara baktığımızda kamuya 121 kişilik personel alımının yapıldığı görülmektedir.

Alım ilanları kurumlar tarafından hazırlanmakta olup yayımlanması için Türkiye İş Kurumuna gönderilmektedir. Yayımlanan ilanlar kamu kurumlarının ilanları olup daimi ve geçici statüsünde pek çok ilan bulunmaktadır. Peki adaylar bu ilanlara nasıl ulaşabilir, alımları nasıl yapabilir.

ALINACAK POZİSYONLAR NELERDİR?

Türkiye İş Kurumunun yayımlamış olduğu ilanlara bakıldığında çöpçü, kat görevlisi, büro işçisi, çiftfçi, garson, bahçıvan, aşçı, bulaşıkçı, fitness eğitmeni, makam şoförü, kamyon şoförü, servis elemanı, beden işçisi, engelli personel, beton santral operatörü, otobüs kaptanı, halk oyunları eğitmeni, usta öğretici, meyve bahçesi gübreleme işçisi, sulama işçisi, çocuk bakım elemanı, avukat, vidanjör operatörü, makine teknolojisi teknisyeni, beko loder pozisyonları için personel alımlarının yapıldığı görülmektedir.

Alımlar farklı kurumlar tarafından yapılmakta olup bu kurumlar kamu kurumlarıdır ve ilanlar daimi / geçici statüsünde yayımlanmaktadır.

BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

Başvurular İŞKUR üzerinden yapılıyor fakat tek bir ilan da 121 kişilik memur alımı yoktur. Yani farklı farklı ilanları biz birleştirdiğimiz için 121 personel alımının yapıldığı görülüyor. Bunun yerine aşağıda verilen linki takip edin, iş yeri türü bölümünü kamu yapın, aramanızı gerçekleştirin ve tüm ilanları görerek başvurularınızı buradan gerçekleştiriniz.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2018, 22:28
YORUM EKLE
YORUMLAR
Perihan bacak
Perihan bacak - 3 yıl Önce

Ben işsizim biznerden baş vuru yapcaz

Cumali Aslan
Cumali Aslan - 3 yıl Önce

Yedi yıldır çöp aracı kullanıyorum mevsimlik işçiyim şuan bostayim sözleşmeli işe ihtiyacım var çünkü altı ay çalışıyorum altı ay işsizim

Derya tunalılar
Derya tunalılar - 3 yıl Önce

8 yıldır temizlik işinde çalışıyorum tecrübeliyim acil ssk lı iş arıyorum

Akif demiryurek
Akif demiryurek - 3 yıl Önce

Başvurmak için tikliyoruz reklam çıkıyor nasıl başvuru yapacağız

Yusuf Öksüz
Yusuf Öksüz - 3 yıl Önce

Burdan yetkili kişilere sesleniyorum samsunda iş vardida bizmi calismasik 30 yaşındayım açık liseden devam ediyorum 2 yıl sevgi cafede çalıştım 4 yıl atakum belediyesinde 1 yıl ilkadim belediyesinde 1 yıl makroda çalıştım
1.5 bankada çalıştım ama şimdi bostayim nerde iş kardeşim Allah buyuk

Seda
Seda - 3 yıl Önce

4 sene oldu okul temizlik işi için baş vuru yapıyo m çık mı yo içer den Tor pili olan lara çıkıyo gerçek ten ih ti ya cı ola na çık mı yo bizi gös trip hak yiyorlar Allah bela larını ver sin aram cılar

Zuhal guner
Zuhal guner - 3 yıl Önce

Zonguldak kilimli belediyesine alım varmi

Seda
Seda - 3 yıl Önce

4 sene oldu okul temizlik işi için baş vuru yapıyo m çık mı yo içer den Tor pili olan lara çıkıyo gerçek ten ih ti ya cı ola na çık mı yo bizi gös trip hak yiyorlar Allah bela larını ver sin aram cılar