İŞKUR 2 Bin 219 İMD ve Büro Personeli Alım Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımladığı ilana göre iki farklı pozisyon için personel alımı yapılacağı açıklandı. İMD ve Büro personeli kadrolarında yapılacak alımlar için sonuçların açıklanmasını beklemektedir. Peki İŞKUR, İMD ve Büro Personeli alımı için yapılan başvurular ne zaman açıklanacak?

İŞKUR 2 Bin 219 İMD ve Büro Personeli Alım Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak

İŞKUR’un internet üzerinden yayımlayacağı sonuçlar her geçen gün daha da merak uyandırmaya başladı. İMD ve Büro Personeli alımı için geçtiğimiz aylarda bir ilan yayımlamıştı. Yayımlanan bu ilana göre İŞKUR bünyesinde görevlendirmek üzere 1.141’i İş ve Meslek Danışmanı olmak ile birlikte 1078’i Personel olan toplam 2 bin 219 personel alımı yapılacağı açıklandı. Yayımlanmış olan ilan metninde yer alan adaylar başvuru koşullarını uygun bir şekilde İMD ve Büro Personelliği için başvuru yaptılar fakat yapılan başvurular üzerinden yaklaşık 2 ay geçmesine rağmen İŞKUR sonuçlar hakkında bir açıklama yapmadı.

4 TEMMUZDA BAŞVURULAR BİTMİŞTİ

Başvurulara ilişkin alımlar 4 Temmuz 2018 tarihinde bitmişti. O süreçten itibaren yaklaşık 50 gün geçmesine rağmen İŞKUR sonuçları açıklamaması ve adayların mağdur olmalarına rağmen konuya ilişkin bir açıklama İŞKUR üzerinden yapılmadı. Bizler bu konunun takipçisi olarak, yapılacak olan herhangi bir açıklamada sizleri bilgilendireceğiz.

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2019, 18:40

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
üniversiteli
üniversiteli - 1 yıl Önce

arkadaşlar size sabırlar diliyorum.inşAllah haftaya açıklanır

üniversiteli
üniversiteli - 1 yıl Önce

arkadaşlar!biraz önce işkur insan kaynaklarını aradım.onlar başka yerlere yönlendirdiler.bir kaç aramadan sonra dönüp dolaşıp bana en son işkur insan kaynaklarının numarasını verdiler.sordum,mülakat sanuçları ne zaman diye.anlayacağınız onlar da bilmiyorlar.bekliyeceğiz

Ezgiii
Ezgiii - 1 yıl Önce

Neden iptal olsun ki.? Inslh bu hafta icin
de aciklanir.

gül
gül - 1 yıl Önce

Bu kurumun eşi benzeri yok dünyada 2 ay oldu şaka gibi inanamıyorum beklemekten bittik tükendik artık

gül
gül - 1 yıl Önce

En azından bir açıklama yapsalar. Bunu yapmak çok mu zor? Yoksa şaka mı bu? Hiç komik değil.Yok yok sabrımızı sınıyorlar sanırım.

gül
gül - 1 yıl Önce

Bundan 15 yıl önce bile sonuçlar daha erken açıklanırdı

Issiz
Issiz - 1 yıl Önce

Bu alımlar iptal olabilir mi.sizce

salih imd
salih imd - 1 yıl Önce

byk ihtimalle iptal etmilerr yazklar olsn yeni bakana onun yznden hayaller suyaa gitti