İş Bankası Farklı Pozisyonlarda Memur Personel Alımı Yapıyor

İş Bankası yayımlamış olduğu duyurusuna göre bünyesindeki memur personel eksikliğini karşılamak üzere farklı pozisyon ve niteliklerde memur personel alımı yapacak. Başvuru şartları ve sınav bilgileri haberimizin devamında yer almaktadır.

İş Bankası Farklı Pozisyonlarda Memur Personel Alımı Yapıyor

İş Bankası resmi internet sitesinde bulunan açık pozisyonlar sekmesinde yayımlamış olduğu ilanlara göre bünyesindeki memur personel eksikliğini gidermek için farklı bölve, pozisyon ve niteliklerde alım yapacağını açıkladı. Söz konusu alımlar İş Bankası tarafından yapılacak sınav ile belirtlenecek olup haberimizin devamından ilgili detaylara ulaşabilirsiniz. Ayrıca adayların bunun dışında genel ve özel şartları taşımaları zorunludur.

HANGİ POZİSYONLARDA ALIM YAPILACAK?

İş Bankası bünyesine Takip Memuru, Sistem Destek Uzmanı ve Avukat alacak. Buna göre Takip Memuru pozisyonu için İstanbul Diyarbakır ve Gaziantep bölgelerinde alınacak. Avukat alımı ise, Erzurum ve Diyarbakır bölgelerinde alınacaktır.

ADAYLARDAN ARANAN GENEL ŞARTLAR:

İş Bankası Memur Personel alımı ilanına başvuru yapmak isteyen adaylardan genel olarak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Alım yapılacak bölgelerde ikamet ediyor olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Sağlık aısından Görevini yapmasına engel durum olmamak ve Seyehat engeli bulunmamak, Herhangi bir kurum veya kuruluşa mecburi hizmet koşulu olmamak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Sınavın yapıldığı tarih itibari ile 30 yaşını doldurmamış olmak, Daha önce yapılacan pozisyon genelinde İş Bankası tarafından düzenlenen sınavlardan başarısız olmamış olmak şartları aranmaktadır.

BAŞVURULAR VE ÖZEL ŞARTLAR:

İş Bankası yukarıdaki genel niteliklere ek olarak eğitim açısından belirtilen bölğmlerden mezun olmuş olmaları ve başvurularını belirtilen son başvuru tarihine kadar yapmaları gerekmektedir.

Takip Memuru: Takip memuru pozisyonuna başvuru yapacak adayların, Adalet Meslek Yüksekokulu mezunu olmak ve hukuk bürolarında veya şirketlerde hukuk departmanında daha önce fiilen takip memurluğu yapmış olmak şartları aranır. Buna göre adaylar başvurularını en geç 26 Temmuz 2018 tarihine kadar saat 12:00 a kadar cv.isbank.com.tr adresi üzerinden başvuru yapmaları gereklidir.

Sistem Destek Uzmanı: İlgili pozisyona başvuru yapacak adayların 4 yıllık eğitim veren fakültelerin, Bankacılık, Bilişim, Ekonomi, Ekonometri, Enformatik, Finans, İşletme, İstatistik, Maliye, Muhasebe, uluslararsı ticaret, Bilgisayar, Yazılım, Elektrik Elektronik, Endüstri, Matematik, Mekatronik ve Telekominikasyon bölümlerinden mezun olmuş olmaları gereklidir. Adaylar başvurularını en geç 30 Temmuz 2018 tarihine kadar saat 12:00 a kadar cv.isbank.com.tr adresi üzerinden başvuru yapmaları gereklidir. Buna göre ilgili sınav 04 Ağustos 2018 tarihinde yapılacaktır.

Avukat: Avukatlık pozisyonuna başvuru yapacak adayların, Hukuk fakültesinden mezun olmuş olmaları ve Avukatlık Ruhsatnamesine sahip olmaları gereklidir. Buna göre başvurular en geç 24 Temmuz 2018 tarihine kadar saat 12:00 a kadar cv.isbank.com.tr adresi üzerinden başvuru yapmaları gereklidir.

İlgili ilanlar hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıda sizlerle paylaşacağımız bağlantıyı kopyalayarak tarayınıza yapıştırabilirsiniz.

https://www.isbank.com.tr/TR/hakkimizda/insan-kaynaklari/Sayfalar/insan-kaynaklari.aspx

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ama
Ama - 3 yıl Önce

İş bankası

SIRADAKİ HABER