İçişleri ve Gençlik Spor Bakanlığına 4.443 Memur Personel Alınacak!

İçişleri Bakanlığına ve Gençlik Spor Bakanlığına memur, işçi ve personel alımları yapılacak. Yeni açıklanan kamu kurumları personel alım ilanı detayları belli oldu. Başvurulara ilişkin detaylar haberimizde..

İçişleri ve Gençlik Spor Bakanlığına 4.443 Memur Personel Alınacak!

2 kamu kurumuna binlerce personel alım müjdesi geldi.

Gençlik ve Spor Bakanlığına sürekli işçi alımı kapsamında Türkiye genelinde il ve ilçelerde görevlendirmek üzere 3.243 işçi alımı yapılacak. Müjdeyi Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu verdi. Açıklamanın ardından ilan tarihi ve başvuruların ne zaman yapılacağı merak edilmeye başlandı. GSP Genel Müdürlüğüne işçi ve personel alımları için gelişmeler belli olduğunda aktarmaya devam edeceğiz.

İçişleri Bakanlığına yapılacak olan alımlarda kadro dağılımı ve başvuru şartları belli oldu. Devlet Personel Başkanlığı resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda taşra teşkilatlarında görevlendirilmek üzere merkez birimlerde 36 kişi alınacak. Taşra birimlerinde ise bin 164 sözleşmeli ve kadrolu alım yapılacak.

BAŞVURU TARİHLERİ;

Başvurular 21 şubat tarihinde başlayacak ve son gün olan 26 Şubat tarihine kadar devam edecek. Adaylar elektronik ortamdan başvuru yapabilecek. Posta ile ya da şahsen başvuru kabul edilmeyecek. Kadro dağılımı nasıl olacak.

Mühendis, Tekniker, Teknisyen, büro personeli kadrolarında hangi ilden ne kadar alım yapılacağı belli oldu. Taşra teşkilatında büro personeli olacak 964 kişi alınacak iken, teknik kadrolarda ise 200 kişi istihdam edilecek. Arşiv Uzmanı olarak 2.650 TL maaş ödenecek. Mühendis 4 Bin 438 Tl, Tekniker 3.348 TL, Şehir Plancısı 4.438 TL, Teknisyen 2.784 TL, Büro Personeli kadrosundaki alımlarda 2 Bin 650 Tl brüt ücret ödemesi yapılacak.

İçişleri Bakanlığı kadro dağılımıi başvuru şartları ve diğer detaylar için tıklayın

Instagram Hesabı

Facebook Grubu 

Android Uygulama 

İOS Uygulama 

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2019, 17:17

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
İsmail gönen
İsmail gönen - 2 yıl Önce

Yaa neden ortaokul mezunları birşeylerden yararlanamıyor şu iş çokluğunda bir işe yaramadığımızı hissediyorum daha 22 yaşındayım yani ne yapmamız gerek

Güven yıldızlar
Güven yıldızlar - 2 yıl Önce

İş çokluğumu hangi ülkede yaşıyorsun 86 kpss p3 puanıyla atanamiyorum iş başvurusu yaptığım yerler tecrübe istiyor vasıfsız iş desen sen üniversite mezunusun deyip dehliyor biz okudukta ne oldu birader