Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Bin Personel Alımı Yapacak

Gümrük ve Ticaret Bakanlığının kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere toplam bin personel alımının yapılacağı öğrenildi. İşte alınacak olan pozisyonlar ve detaylar.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Bin Personel Alımı Yapacak
Gümrük ve Ticaret Bakanlığı boş pozisyonların doldurulması için personel alımı yapmaya devam ediyor. Buna göre söz konusu kurum farklı pozisyonlar için yeni alımlar yapmakta ve yeni stratejik planlar belirlemektedir. Geçtiğimiz günlerde öğrenilen bilgiye göre Gümrük ve Ticaret Bakanlığının yurt dışı tecrübesini artırabilmek için harekete geçtiği ve bu anlamda bazı adımlar atacağı duyulmuştu. Bu adımlar arasında yurt dışına lisansüstü eğitim görmek içni toplam 25 personelin gönderileceği yer almaktadır. Aynı zamanda bu stratejinin 2017 yılı içerisinde yapılması bekleniyor fakat şu anda gündemde olan soruşturmaların tamamlanması ile bu stratejik plan 2016 yılı içerisinde de yapılabilir.

2017 Tarihi Verildi

Gümrük ve Ticaret Bakanlığının kendi bünyelerinde farklı pozisyonlarda istihdam etmek üzere bin personel alımı yapılacağı öğrenildi. Fakat bu alım için 2017 tarihi verildiği de yine öğrenilen bilgiler arasındadır. Şu anda bin personel alımının sene içerisinde yapılması beklenmiyor ve gelecek sene hangi tarihte bu alımların gerçekleştirileceği henüz kesin değil.

Fakat konu hakkında önümüzde ki sene içerisinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığından açıklama yapılması ve bin personel alımının hangi pozisyonlar için yapılacağı. Alınacak olan personellerde hangi niteliklerin bulunması gerektiği konusunda ve başvuruların ne zaman başlayacağı nasıl yapılacağı konusunda açıklamaların yapılması beklenmektedir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gökay cuvalci
Gökay cuvalci - 4 yıl Önce

Verdogınız işlet cok guzel ama lise mezunuyum istediğim ısı buluyom olmuyo spnra