Gaziosmanpaşa Üniversitesi 32 Memur Alımı Başvuruları Sürüyor

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi 32 memur alımı yapıyor. Başvurular halen sürüyor, peki aranan şartlar nelerdir ve hangi pozisyonlar için memur alımı yapılıyor.

Gaziosmanpaşa Üniversitesi 32 Memur Alımı Başvuruları Sürüyor

Tokat'ta bulunan ve eğitim faaliyetlerini 1992 yılından beri devam etmekte olan Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi aralıklarla açık olduğunu tespit ettiği pozisyonlar için daimi ya da geçici süreli memur, personel alımı ilanlarını hazırlayarak kamuoyuna duyurmaktadır.

Geçtiğimiz hafta Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörlüğü tarafından hazırlanan ilan kamuoyuna duyuruldu ve Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesinin 32 memur alımı yapacağı öğrenildi. Buna göre başvurular halen sürüyor, peki hangi pozisyonlar için memur alınıyor ve detaylar nedir?

POZİSYONLAR NEDİR? ARANAN ŞARTLAR NEDİR?

Gaziosmanpaşa Üniversitesi bünyesine toplamda 32 kişi alacak ve buna göre, alım kadroları, Lisans mezunu 25 Hemşire, ortaöğretim mezunu 5 hemşire, Lisans mezunu 1 Ebe ve Önlisans mezunu 1 Sağlık Teknikeri şeklinde dağılmaktadır.

Söz konusu ilana başvuru yapacak adaylar, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Herhangi bir sağlık problemi olmamak, Erkek daylar içni askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Yapılacak güvenlik ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık problemi olmamak, ÖSYM tarafından 2016 yılında yapılan kamu Personeli Seçme Sınavından Lise mezunları için KPSSP94, Önlisans mezunları için KPSSP93 ve Lisans mezunları için KPSSP3 puan türünden puan almış olmak şartları aranacaktır.

NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Gaziosmanpaşa Üniversitesi bünyesinde istihdam etmek isteyen adaylar başvurularını nasıl yapacak? Buna göre adayların 6 Mart 2018 tarihine kadar üniversiteye şahsen müracaatlarını gerçekleştirmesi gerekmektedir. Resmi bildiriye adaylar aşağıdaki linkten ulaşabilir.

RESMİ BİLDİRİYE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2018, 23:01
YORUM EKLE