Gazi Üniversite 30 Memur Alımı Yapıyor!

Gazi Üniversitesi tarafından yayımlanan ilanla göre kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 30 hemşire personeli alımı yapılıyor.

Gazi Üniversite 30 Memur Alımı Yapıyor!

Ülkemizin dört bir yanında bulunan devlet üniversiteleri açık pozisyonları için personel alımları gerçekleştirmeye devam ediyor. İlanlar Rektörlükler tarafından hazırlanmakta ve kamuoyuna Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile yayımlanmaktadır.

Devlet Personel Başkanlığı üzerinden kamuoyuna duyurulan ilana bakıldığında Gazi Üniversitesinin kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere toplam 30 kişilik memur alımı yapılacağı görülmektedir. Peki Gazi Üniversitesi hangi pozisyonlar için memur personel alımı yapacak ve başvuru şartları ile ilan detayları nedir.

İLAN DETAYLARI

Alım Yapacak Üniversite: Gazi Üniversitesi
Alım Yapılacak Personel Sayısı: 30
Alınacak Pozisyon: Hemşire
Şart: KPSS 60 ve Üzeri

Bölüm Şartı: Hemşirelik Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü veya Hemşirelik Yüksekokulu Lisans Programından mezun olmak.

ARANACAK ŞARTLAR

a) Türk vatandaşı olmak,
b) Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
c) Taksirli suçlar hariç olmak üzere; affa veya zaman aşımına uğramış yahut para cezasına çevrilmiş veya ertelenmiş, hükümlülüklerine ilişkin kayıtları adli sicilden çıkarılmış olsa bile bir cürümden hükümlü bulunmamak veya soruşturma altında olmamak,
d) Erkekler için askerlik durumu itibariyle; Askerlikle ilgisi bulunmamak, Muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelemiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,
e) 657 sayılı Kanunun 53. maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özürlü bulunmamak,

BAŞVURULAR

Yukarıda belirtilmiş olan şartlara sahip olan adaylar aşağıdaki linki takip ederek resmi bildiriyi inceleyebilir ve başvurularını 6 Ekim 2017 tarihine kadar gerçekleştirebilir. Başvurular Teknikokullar/BEŞEVLER-ANKARA adresinde bulunan Gazi Üniversitesi Rektörlüğü Personel Dairesi Başkanlığına şahsen yapılacaktır.

RESMİ BİLDİRİYİ BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE