Farklı Kurumlara KPSS Şartı Olmadan İtfaiye Şoförü, Güvenlik ve Kütüphane Personeli Alımı Yapılıyor

Toplamda 3 farklı kurumun, farklı pozisyonlarda değerlendirmek üzere alımlar gerçekleştireceği duyuruları yayınlandı. Gerekli şartlar, başvurunun nasıl yapılacağı gibi detayları, haberimizden öğrenebilirsiniz.

Farklı Kurumlara KPSS Şartı Olmadan İtfaiye Şoförü, Güvenlik ve Kütüphane Personeli Alımı Yapılıyor

En az Lise mezunu olmak şartıyla ve KPSS şartı olmaksızın, 3 farklı kurum farklı pozisyonlarda personel alımları gerçekleştiriyor. İstanbul Zeytinburnu Belediyesi, İstanbul Lüleburgaz Belediyesi ve İstanbul Çekmeköy Belediyesi tarafından yayınlanan ilanlarda, farklı pozisyonlarda alımlar gerçekleşecek.

Hangi Pozisyonlara Alımlar Gerçekleşecek?

Farklı 3 kurumun açtığı ilanlarda alım yapılacak olan pozisyonlar arasında, Kütüphane Personeli, İtfaiye Şoförü, Kütüphane Personel Yardımcısı, Şoför, Teknik Personel, Branş Öğretmenleri ve Güvenlik pozisyonları yer almaktadır. Her pozisyonun farklı alım şartları ve başvuru tarihleri olması nedeniyle, takip etmeniz ve hızlıca başvuru yapmanız oldukça önemlidir.

Başvuru Şartları Nelerdir?

Başvuru yapacak olan adaylarda genel ve özel şartlar aranmaktadır. Genel şartlar olarak; Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak, en az lise ve en fazla Lisans mezunu olmak, 18 yaşından büyük olmak, Kamu hak ve hizmetlerinden mahrum olmamak, erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak veya en az 2 yıl tecilli olmak, yapacağı pozisyonda sağlıkla ilgili problem yaşamamak için şartlar yer almaktadır..

Özel şartlarda ise; başvuru yaptığınız pozisyonun gereksinimleri arasında olan kurs ve sertifikalar, şoförler için yeterli ehliyet belgesi, branş öğretmenleri için sahip oldukları formasyon veya dengi okullardan mezun olması gibi şartlar yer almaktadır. Bazı pozisyonlarda ise; tecrübe aranmaktadır.

Nasıl Başvuru Yapabilirim?

Başvuru yapmak isteyen adayların, ilanı yayınlanan kurumlara şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir. İlan detayları arasında, gerekli olan evraklarla birlikte şahsen başvuru yapılma şartı bulunmaktadır.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hale
Hale - 2 yıl Önce

İlan detayına nerden ulaşabiliyoruz ?

İsimsiz
İsimsiz - 2 yıl Önce

Şehrimizde bulunan kütüphaneleremi gitcez doğru habermi acaba bilgisi olan varmı

Uğur Tombul
Uğur Tombul - 2 yıl Önce

Arkadaşlar bu hbr e itibar etmeyin ben Çekmeköy belediyesi ne gittim başvuru yapmaya öyle bir iş yok yalan hbr dediler hatta hbri çıkaranları mahkemeye vereceklerini söylediler bugün.

Murat yavuz
Murat yavuz - 2 yıl Önce

Lise mezunu itfaiye memurlugu icin basvurdum

Murat yavuz
Murat yavuz - 2 yıl Önce

Lise mezunu is icin