Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü 152 Daimi Personel Alımı Başvuruları Sürüyor!

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 152 kişilik daimi personel alımı yapıyor. Başvurular halen sürüyor.

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü 152 Daimi Personel Alımı Başvuruları Sürüyor!

Ülkemizin yer altı zenginlikleri konusunda çalışmalarını sürdürmekte olan Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü açık pozisyonları için aralıklarla kamu personeli alımları gerçekleştirmektedir. Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 152 kişilik daimi personel alımı ilanı yayımlamıştı.

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü kamu personeli alımı ilanı geçtiğimiz günlerde Devlet Personel Başkanlığının resmi internet sitesi aracılığı ile kamuoyuna duyuruldu ve başvurular başladı. Buna göre halen müracaatlar sürüyor.

İLAN BİLGİSİ

Alım Yapacak Kurum: Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü
Alınacak Personel Sayısı: 152
En Az Mezuniyet: Ortaöğretim
Başvuru Başlama Tarihi: 28 Eylül 2017
Alım Yapılacak Pozisyon: Daimi Proses İşçisi

BAŞVURU ve DETAYLAR

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğünün alım yapacağı 152 kişilik daimi kamu personeline ilişkin detaylar yukarıda ilan bilgisi bölümü aracılığı ile verilmiştir. Buna göre 150 ortaöğretim (lise) mezunu ve 2 ön lisans mezunu kamu personeli alımı yapacaktır.

Başvuru yapmak isteyen adayların İŞKUR merkezlerine giderek ''Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü ilanına başvuru yapmak istiyorum'' demesi ve istediği ilan için müracaatlarını tamamlaması gerekmektedir. Buna göre alınacak olan adaylar Bandırma Bor ve Asit Fabrikası İşletme Müdürlüğü, Emet Bor İşletme Müdürlüğü ve Kırka Bor İşletme Müdürlüğünde istihdam edecektir.

RESMİ BİLDİRİYİ BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE