Eti Maden İşletmeleri 152 Daimi Kamu Personeli Alıyor! En Az Ortaöğretim Mezunu

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere en az ortaöğretm mezunu 152 daimi kamu personeli alımı yapıyor.

Eti Maden İşletmeleri 152 Daimi Kamu Personeli Alıyor! En Az Ortaöğretim Mezunu

Türkiye'de başta bor mineralleri ve türevlerini üreten, kamuya ait bir madencilik ve kimya şirketi olarak bilinen Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü açık pozisyonları için yıl içerisinde Maliye Bakanlığının vermiş olduğu izin doğrultusunda kamu personeli alımı gerçekleştirmektedir.

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan kamu personeli alımı ilanı geçtiğimiz günlerde Devlet Personel Başkanlığının resmi internet sitesi üzerinden duyuruldu ve İŞKUR üzerinden de müracaatlar dün itibari ile başladı. Buna göre Türkiye geneli toplam 152 kişilik daimi kamu personeli alımı yapılıyor. Peki alım yapılan pozisyonlar ve ilan bilgisi nedir.

İLAN BİLGİSİ

Alım Yapacak Kurum: Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü
Alınacak Personel Sayısı: 152
En Az Mezuniyet: Ortaöğretim
Başvuru Başlama Tarihi: 28 Eylül 2017
Alım Yapılacak Pozisyon: Daimi Proses İşçisi

BAŞVURU ve DETAYLAR

Yukarıda Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğünün alım yapacağı personel kadroları için detaylı bilgi verilmiştir. Buna göre 150 kişilik ortaöğretim (lise) mezunu ve 2 kişilik önlisans mezunu proses işçisi alımı yapılacaktır. Peki adaylar başvurularını nasıl yapacak. Buna göre başvurular İŞKUR üzerinden yapılmakta olup ilan daimi statüsünde yayımlandığı için adaylar her hangi bir İŞKUR şubesine giderek başvurularını gerçekleştirebilmektedir. Buna göre alınacak olan adaylar Bandırma Bor ve Asit Fabrikası İşletme Müdürlüğü, Emet Bor İşletme Müdürlüğü ve Kırka Bor İşletme Müdürlüğünde istihdam edecektir.

RESMİ BİLDİRİYİ BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE