Et ve Süt Kurumu Daimi 14 Kamu Personeli Alıyor! En Az İlköğretim

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere en az ilköğretim mezunu 14 kamu personeli alıyor.

Et ve Süt Kurumu Daimi 14 Kamu Personeli Alıyor! En Az İlköğretim

Ülkemizin en tanınır markaları arasında olan ve neredeyse pek çok bölgede satış mağazası bulunan Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü yeni şube açılışlarına devam ettiği gibi açık pozisyonları için daimi kamu personeli alımı da gerçekleştirmektedir.

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü kamu personeli alımı ilanları kurum tarafından hazırlanmakta ve ilan edilmesi için Devlet Personel Başkanlığına ya da İŞKUR'a gönderilmektedir. Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından yeni yayımlanan ilanla göre 14 kişilik kamu personeli alımı yapıldığı görülmektedir. Peki ilan bilgisi ile detaylar nedir.

İLAN BİLGİSİ

Alım Yapacak Kamu Kurumu: Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü
Farklı Pozisyon Sayısı: 3
Alınacak Personel Sayısı: 14
Tür: Kamu / Daimi
En Az Mezuniyet: İlköğretim
Son Başvuru: 25 Eylül 2017

ALINACAK POZİSYONLAR

Yukarıda Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğünün alım yapacağı personellere ilişkin bazı detaylar verilmiştir. Peki pozisyonlar hangileridir.

Soğutma Sistemi Operatörü - 3 Personel
Elektrikçi (Genel) - 1 Personel
Kasap - 10 Personel

Yukarıda hangi pozisyonlar için Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğünün kamu personeli alımı yaptığı belirtilmiştir. Peki adaylar başvurularını nasıl yapacak. Buna göre müracaatlar İŞKUR'dan yapılmakta olup İŞKUR'a gidip adaylar başvurularını yapabildiği gibi yine aşağıdaki link yardımı ile de başvurular yapılabilir.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx
TÜM İLANLARI BURADAN GÖREBİLRİSİNİZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Erman
Erman - 3 yıl Önce

28 yaşındayım lise mezunuyum 10 Şubat 2014 2 Mayıs 2017 yılları arasında Hakkari Şemdinli ırak sınırında sözleşmeli er olarak görev yaptım uygun bulursanız sizinle çalışmak istiyorum

Erman
Erman - 3 yıl Önce

28 yaşındayım lise mezunuyum 10 Şubat 2014 2 Mayıs 2017 yılları arasında Hakkari Şemdinli ırak sınırında sözleşmeli er olarak görev yaptım uygun görürseniz sizinle çalışmak istiyorum

mehmet
mehmet - 3 yıl Önce

iş.ariyorum iş.ariyorum. tlf.0536.737.78.54