Erciyes Üniversitesi 50 Sağlık Personeli Alım İlanı Yayımladı!

Erciyes Üniversitesi yayımladığı ilana göre, bünyesine 50 kişilik boş kadro ile Sözleşmeli Sağlık Personeli alımı yapacak. Başvuru şartları ve diğer bilgiler ilanın devamında yer alıyor.

Erciyes Üniversitesi 50 Sağlık Personeli Alım İlanı Yayımladı!

Erciyes Üniversitesi Hürriyet Gazetesinde ve Devlet Personel Başkanlığında yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesindeki memur personel eksikliğini karşılamak üzere toplamda 50 kişilik boş kadro ile Sağlık Personeli ( Hemşire ) alımı yapacak. Başvurular bugün itibari ile başlamış olup Aralık ayında sona erecektir. Adayların başvuru yapabilmeleri için Kamu Personeli Seçme Sınavından B grubu puan durumuna göre en az 65 puan almış olmaları şarttır.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Erciyes Üniversitesi alım yapacak olduğu boş Heşire kadrosu için 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak,

- 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli seçme sınavından Lisans mezunları için KPSSP3 puan türünden en az 65 puan almış olmak, Yükseköğretim Kurumlarının hemşirelik bölümünden veya hemşireliğe denk kabul edilen sağlık memurluğu lisans programlarından mezun olmak, 

- Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık problemi olmamak ve Alımı yapılacak Sözleşmeli Hemşire adayları r ameliyathane, yoğun bakım vb. ünitelerde vardiyalı olarak çalıştırılacak olup bu şartlara göre çok tehlikeli işlerde çalışmasına bir engeli bulunmamak şartları aranmaktadır.

BAŞVURULAR NE ZAMAN NASIL YAPILACAK?

Başvuru yapacak olan adaylar, başvurularına bugün ( 20 Kasım 2017 ) başlayabilirler. Buna göre başvurular en geç 04 Aralık 2017 tarihine kadar yapılması gerekmektedir. Başvurular, Öğrenim belgesi, 2016 yılı KPSS sonuç belgesi, Erkek adaylar için askerlik durumunu gösterir belge, Nüfus cüzdanı fotokopisi veya aslı, 1 adet fotoğraf ve Başvuru formu ile birlikte Erciyes Üniversitesi Personel Daire Başkanlığından temin edecekleri başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte (noter tasdikli veya aslı görülmek üzere) şahsen başvuru yapılacaktır. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. İlanın tam metni için Buraya Tıklayınız.

YORUM EKLE