Erciyes Üniversitesi 50 Memur Alımı Yapıyor! Aranacak Şartlar Nedir?

Erciyes Üniversitesi tarafından kamuoyuna duyurulan ilana göre ilgili üniversite kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere toplam 50 memur alımı yapıyor.

Erciyes Üniversitesi 50 Memur Alımı Yapıyor! Aranacak Şartlar Nedir?

Ülkemizin önemli üniversitelerinden bir tanesinden olan ve Kayseri ilinde bulunan Erciyes Üniversitesi yıl içerisinde açık pozisyonları için ilanlarını kamuoyuna duyurmaktadır. Erciyes Üniversitesi Rektörlüğü tarafından kamuoyuna duyurulan ilanlar Devlet Personel Başkanlığının duyurular bölümü aracılığı ile paylaşılmaktadır.

Erciyes Üniversitesi tarafından yeni hazırlanan ve kamuoyuna Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile yayımlanan ilana göre Erciyes Üniversitesi kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere toplam 50 kişilik memur ve sözleşmeli personel alımı yapacak. Peki Erciyes Üniversitesinin sözleşmeli personel alımındaki detaylar nedir, aranacak şartlar nedir.

DETAYLAR

Alım Yapacak Üniversite: Erciyes Üniversitesi
Alınacak Pozisyon: Hemşire
Alınacak Personel Sayısı: 50
En Az Mezuniyet: Lisans

ARANACAK ŞARTLAR

Yukarıda Erciyes Üniversitesinin hemşire kadrosu için alım yapacağı kadro hakkında detayları ilan bilgileri verilmiştir. Peki aranacak şartlar nedir.

1) Türk Vatandaşı olmak,
2) Bu Kanunun 40 ncı maddesindeki yaş şartlarını taşımak,
3) Bu Kanunun 41 nci maddesindeki öğrenim şartlarını taşımak,
4) Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
5) Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde
6) Lisans mezunu olmak
7) KPSS'den 65 ve üzeri puan almış olmak

BAŞVURULAR

Yukarıda hemşire kadrosu için Erciyes Üniversitesinin aramış olduğu şartlar verilmiştir. Buna göre alınacak olan hemşireler Hemşireler ameliyathane, yoğun bakım vb. ünitelerde vardiyalı olarak çalıştırılacaktır. Adayların bu ibareye göz önünde bulundurarak 4 Aralık 2017 tarihine kadar kesin başvurularını tamamlayabilir. Aşağı bölümden detaylı bilgi verilmiştir.

RESMİ BİLDİRİYİ BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

YORUM EKLE