Erciyes Üniversitesi 50 Memur Alımı Başvuruları Sürüyor!

Kayseri ilinde bulunan Erciyes üniversitesi kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere toplam 50 sözleşmeli personel memur alımı yapıyor. Peki başvuru şartları ve detaylar nedir.

Erciyes Üniversitesi 50 Memur Alımı Başvuruları Sürüyor!

Ülkemizin en köklü üniversitelerinden bir tanesi olarak bilinen Erciyes Üniversitesi yıl içerisinde açık pozisyonları için çok sayıda memur ve personel alımı gerçekleştirmektedir. Erciyes Üniversitesinin personel alımı ilanları Rektörlük tarafından belirlenmekte ve kamuoyuna duyurulması için Devlet Personel Başkanlığına gönderilmektedir.

Devlet Personel Başkanlığının duyurular bölümü incelendiğinde Erciyes Üniversitesinin kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere toplam 50 memur alımı yaptığı görülmektedir. Peki Erciyes Üniversitesi 50 memur alımına ilişkin detaylar belli oldu mu, hangi pozisyonlar için memur alımı yapılacak.

DETAYLAR

Alım Yapacak Üniversite: Erciyes Üniversitesi
Alınacak Pozisyon: Hemşire
Alınacak Personel Sayısı: 50
En Az Mezuniyet: Lisans

ARANACAK ŞARTLAR

Yukarıda Erciyes Üniversitesinin hemşire kadrosu için alım yapacağı kadro hakkında detayları ilan bilgileri verilmiştir. Peki aranacak şartlar nedir.

1) Türk Vatandaşı olmak,
2) Bu Kanunun 40 ncı maddesindeki yaş şartlarını taşımak,
3) Bu Kanunun 41 nci maddesindeki öğrenim şartlarını taşımak,
4) Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
5) Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde
6) Lisans mezunu olmak
7) KPSS'den 65 ve üzeri puan almış olmak

BAŞVURULAR

Yukarıda Erciyes üniversitesinin alım yapacağı pozisyon ve pozisyona ilişkin nitelik hakkında bilgi verilmiştir. Başvurular 4 Aralık 2017 tarihinde sona ermekte olup adayların mutlaka bu tarihe kadar aşağıdaki linki takip ederek tüm konu hakkında bilgi edinmesi gerekmektedir.

RESMİ BİLDİRİYİ BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

YORUM EKLE