Erciyes Üniversitesi 113 Memur Personel Alımı Yapıyor! En Az Önlisans Mezunu

Erciyes Üniversitesi tarafından hazırlanan ilan kamuoyuna duyuruldu. Buna göre farklı pozisyonlar için 113 kişilik sözleşmeli memur personel alımı yapılacak.

Erciyes Üniversitesi 113 Memur Personel Alımı Yapıyor! En Az Önlisans Mezunu

Ülkemizde faaliyet göstermekte olan üniversiteler açık pozisyonları için memur ve personel alımları gerçekleştirmeye devam ediyor. İlanlar üniversitelerin rektörlükleri tarafından hazırlanmakta ve ilan edilmesi için Devlet Personel Başkanlığına gönderilmektedir.

Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile yayımlanan ilana göre Erciyes üniversitesi kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 113 kişilik sözleşmeli memur ve personel alımı yapacak. Peki Erciyes üniversitesi hangi pozisyonlar için alım yapıyor ve başvuru tarihleri nelerdir?

ALIM YAPILAN POZİSYONLAR

Eczacı - 1 Personel
Hemşire - 102 Personel
Sağlık Teknikeri - 8 Personel
Fizyoterapist - 1 Personel
Diyetisyen - 1 Personel

Yukarıda belirtilmiş olan pozisyonlar için Erciyes üniversitesi pozisyonun yanında belirtilmiş olan personel sayısı kadar alım gerçekleştirecektir.

ARANACAK ŞARTLAR

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak
Kamu haklarından mahrum bulunmamak
Erkek adaylar için askerliğini yapmış ya da tecilli olmak
Atamalar için KPSS puanlarına bakılacaktır

BAŞVURULAR

Yukarıda belirtilen pozisyonlara yine yukarıda belirtilen şartlara sahip adaylar müracaat edebilecektir. Peki adaylar nasıl ve ne zaman başvurularını yapabilecektir. Buna göre müracaatlar 15 Haziran 2017 tarihi itibari ile başladı ve başvurular 30 Haziran 2017 tarihine kadar devam edecek. Adayların başvurular için Erciyes Üniversitesi Rektörlüğü ile görüşmesi ve başvurularını gerçekleştirmesi gerekmektedir.

RESMİ BİLDİRİ İÇİN TIKLAYINIZ
TÜM İLANLAR İÇİN TIKLAYINIZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE