En Az Lise Mezunu Hasta Kayıt Kabul Memuru Alınacak! İlan Yayımlandı

En az lise mezunu adaylar arasından hasta kayıt kabul memuru alımları yapılacaktır. Yayımlanan ilanlara başvurular İŞKUR üzerinden gerçekleştirilecektir...

En Az Lise Mezunu Hasta Kayıt Kabul Memuru Alınacak! İlan Yayımlandı

İlgi gören kadrolardan olan hastane personeli alımına yönelik yeni ilanlar yayımlanmaya devam ediyor. İŞKUR üzerinde çok sayıda kadroya yönelik olarak yayımlanan ilanların yanı sıra, hasta kayıt kabul memuru pozisyonuna yönelik ilanlar da yayımlanıyor. Bu ilanlara başvuru yapmak isteyecek ziyaretçilerimiz için bilinmesi gereken detaylara ve başvuru bağlantılarına haberimizde yer vereceğiz.

Hasta kayıt kabul memuru ne iş yapar?

Hastanelerde görev yapan kayıt kabul memurları, hastaların ilgili birimlere yönlendirilmesi noktasındaki kayıtları tutan, onların evraklarını ve bilgilerini, sonuçlarını sistem üzerinden giriş yapan ya da kontrolünü sağlayan kişilerdir. Hastanelerde hastayı ilk karşılama alanı olan danışma alanında ilk muhattap alan kişidir. Kişinin şikayetini öğrenerek ilgili birime yönlendirilmesini, varsa sonuçlarının görüntülenmesi ya da diğer işlemlerinin yürütülmesini sağlar. Hastanelerde farklı şartlar ve nitelikler üzerinden istihdam edilerek görev alırlar. Tüm hastanelerin uyguladığı maaş politikaları farklılık göstermektedir.

Başvuru şartları ve diğer detaylar hakkında bilgilendirme

İŞKUR üzerinde yayımlanan en az lise mezunu memur alımı için hasta kayıt kabul memuru alımı yapıldığını aktarmıştık. Yayımlanan ilanlara başvurular İŞKUR üzerinden gerçekleştirildiğinden, başvuru yapacak adayların İŞKUR üye profillerinin bulunması gerekmektedir. İŞKUR üye profili bulunan adaylar ilanın diğer detaylarını ve görev alınacak kurumları görebilirler. Başvurulardan önce üye profillerinizdeki bilgilerin doğruluğundan emin olup, daha sonrasında başvuruları gerçekleştirmeniz faydanıza olacaktır. İlanlara ulaşmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilir, İŞKUR üzerinden doğrudan arama yaparak yayımlanan ilanlara erişim sağlayabilirsiniz.

İlanlar için tıklayınız.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ökkeş aktaş
Ökkeş aktaş - 2 yıl Önce

Slm hayirli aksamlar basvurular ne zaman basliyor kesin bi bikgi varmi

AYŞEGÜL BEDİR
AYŞEGÜL BEDİR - 2 yıl Önce

Hasta kayit kabul gorevlisi olmak istiyorum

Halime
Halime - 2 yıl Önce

Hangi illerde alim yapılacak acaba?

İzzettin kaya
İzzettin kaya - 2 yıl Önce

Peki hangi illerden alım yapılacak

Döndü ayaz
Döndü ayaz - 2 yıl Önce

Allm hangi şehirde başvuru nasll yapllyor

inci
inci - 2 yıl Önce

Tanıdıkları olan girer artk

Gül
Gül - 2 yıl Önce

Hasta kabul belgem var bilgisayar belgem var nereye başvurcam lütfen yardımcı olun çok ihtiyacım var

gizem
gizem - 2 yıl Önce

ben bulamdım herhangi bir ilan sistemden