Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) İl Emniyet Müdürlüklerine KPSS Şartsız Personel Alımları Yapılıyor!

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) bünyesine ilan şartlarına uygun olan adaylar arasından KPSS şartsız personel alımları yapılacaktır. Yürütülen personel alımlarıyla alakalı tüm başvuru bilgilerine haberimizden erişim sağlayabilirsiniz...

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) İl Emniyet Müdürlüklerine KPSS Şartsız Personel Alımları Yapılıyor!

Farklı şehirlerden İl Emniyet Müdürlüklerine, yayımlanan ilanlar doğrultusunda KPSS şartı aranmaksızın ilkokul, lise, önlisans, lisans mezunu personel alımları gerçekleştirilmektedir. Yapılacak bu alımlarla alakalı bilgilendirmelere sitemiz isinolsa.com adresinden yer vermeye çalışacağız. İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesine yapılacak personel alımlarında, çok sayıda ilde İl Emniyet Müdürlüklerine personel alımları gerçekleştirilmektedir. Yürütülen bu alımlarda farklı kadrolar üzerinden personel alımları gerçekleştirileceğinden, ilanlara başvuru şartları da farklılık gösterecektir.

HANGİ ŞEHİRLERE ALIMLAR YAPILIYOR?

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yayımlanan personel alımlarında, işçi alacağını duyuran toplamda 7 farklı kurum bulunmaktadır. Bu alımlarda kurumlar alımların KPSS şartı aranmaksızın yapıldığını ve farklı eğitim seviyelerine yönelik ilanların yayımlanacağını aktarmışlardır. Yapılacak alımlarda Yozgat, Eskişehir, Konya, Kayseri, Kırıkkale, Manisa, Antalya İl Emniyet Müdürlüklerine yönelik ilanlar başvuruları almaya başlamıştır.

HANGİ KADROLARA PERSONEL ALIMI YAPILIYOR?

İlanlarda servis elemanı, beden işçisi, temizlik görevlisi, bulaşıkçı, boyacı gibi kadrolar üzerinden alımlar söz konusudur. Yapılacak alımlara başvurularda kamuya personel alımlarında adaylarda aranan genel şartlar, bazı kadrolar için sertifika şartları gibi nitelikler istenmektedir. Ancak genel başvuru şartlarının taşınmasının yanı sıra, mesleki deneyim ve askerlikle ilişiğin bulunmaması gibi detaylar da belirtilen diğer ilan şartları arasında yer almaktadır.

İLANLARA ULAŞMAK VE BAŞVURU YAPMAK

İŞKUR açık iş ilanalrı bölümünden, kurum ismiyle arama yaparak; tüm ilanlara erişim sağlayabilir, detaylara ulaşabilirsiniz. Üye girişi yapıp, profilinizdeki bilgilerin güncel olduğundan emin olduktan sonra başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

YORUM EKLE