Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) 500 Komiser Yardımcısı Alımı Yapılıyor! (PAEM)

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) bünyesinde komisyer yardımcısı pozisyonu için 500 kişilik bir alım gerçekleştirilmektedir. PAEM alımı hakkında bilinmesi gerekenler ve tüm detaylar haberimizde...

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) 500 Komiser Yardımcısı Alımı Yapılıyor! (PAEM)

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) Polis Akademisi Başkanlığı resmi web adresi üzerinde yayımlanan duyuruda 500 komiser yardımcısı alımı yapılacağı aktarılmıştı. PAEM bünyesinde gerçekleştirilecek 500 komiser yardımcısı ilanı için başvuru süreçleri aktarılmış, bilinmesi gereken önemli noktalara yer verilmişti.

Başvurular nasıl ve nereden yapılacak?

450 erkek, 50 kadın komiser yardımcısının alınacağı ilanda başvurular 05 Kasım 2018 tarihinde sonlandırılacaktır. EGM bünyesinden yapılacak alımlarda, başvurular Personel Bilgi Sistemi (PBS) kullanılacak. Başvuruda bulunmak isteyen adayların 200 TL başvuru ücretini ödemeleri gerekiyor. Başvuruda bulunmak isteyen kişilerin taşıması gereken şartlar ise 26 Ekim 2018 tarihinden itibaren meslekte en az 2 yıllık sürenin doldurulmuş olması gerekliliği ve 45 yaşından gün almamış olması, performans değerlendirme puanlarının da iyi ya da çok iyi düzeyde olması istenmektedir. Sınav başvurusu yapmak isteyen adaylar için başvuru ücretlerinin Halk Bankası Gölbaşı/ANKARA Şubesinde yer alan PAEM 2018 Yılı 5. Dönem İlk Derece Amirlik Eğitimi Sınavı hesabına yapılması gerektiği bilgisi aktarılmaktadır.

Memur alımlarını takip etmek

Kamu kurum ve kuruluşlarına yapılan polis alımları, pöh alımları, jöh alımları, bekçi alımları ve çok daha fazlasından anında haberdar olmak için isinolsa.com mobil uygulamalarımızı ücretsiz olarak uygulama mağazalarından indirmeyi unutmayınız. Böylelikle yaşanan tüm gelişmelerden anlık olarak bildirim alabileceksiniz.

iOS için TIKLAYINIZ

Android için TIKLAYINIZ

YORUM EKLE