Devlet Hava Meydanları İşletmesi 364 Memur Alıyor! KPSS 2017/1

Devlet Hava Meydanları İşletmesi KPSS 2017/1 merkezi atamaları kapsamında en az lise mezunu toplam 364 kişilik memur ataması yapacak.

Devlet Hava Meydanları İşletmesi 364 Memur Alıyor! KPSS 2017/1

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi aracılığı ile bugün tercih kılavuzu duyuruldu. Yayımlanan tercih kılavuzu ile hangi kurumun kaç memur personel ataması yapacağı ilan edilmiş oldu. İşin Olsa ekibine gelen talepler doğrultusunda kurumlara göre memur kadrolarını paylaşıyoruz.

Devlet Hava Meydanları İşletmesi en az lise mezunu olmak üzere KPSS 2017/1 merkezi atamasında memur ve personel ataması yapacak. Buna göre Devlet Hava Meydanları İşletmesi KPSS 2017/1 ile toplam 364 kişilik memur ve personel alımı yapacaktır. Peki alım yapılacak kadrolar nelerdir.

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Lise Mezunu

Teknisyen - 30 Personel

Önlisans Mezunu

ARFF Memuru (İtfaiyeci) - 140 Personel
Tekniker - 46 Personel
İş Makinesi Sürücüsü - 30 Personel

Lisans Mezunu

Stajyer AİM Memuru - 50 Personel
Memur - 65 Personel
Programcı - 3 Personel

Yukarıda belirtilmiş olan pozisyonlar için Devlet Hava Meydanları İşletmesi KPSS 2017/1 kapsamında en az lise mezunu toplam 364 kişilik atama gerçekleştirecektir.

BAŞVURULAR

Devlet Hava Meydanları İşletmesi en az lise mezunu 364 memur ataması yapacak. Peki nasıl başvuru yapılır. Buna göre başvurular ÖSYM AİS aracılığı ile 21 Haziran 2017 saat: 15.00 itibari ile başlayacak olan KPSS 2017/1 merkezi ataması kapsamında yapılacaktır.

https://ais.osym.gov.tr
TERCİH KILAVUZU İÇİN TIKLAYINIZ
MEZUNİYETLERE GÖRE TÜM KADROLAR İÇİN TIKLAYINIZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
zynp
zynp - 3 yıl Önce

Ücretler hangi bankaya ödenecek?