Danıştay Başkanlığı En Az Lise Mezunu Memur Alımı Yapacak!

Danıştay Başkanlığı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere aşçı, garson ve bahçıvan kadrosu için toplam 17 kişilik memur alımı ilanı yayımlandı.

Danıştay Başkanlığı En Az Lise Mezunu Memur Alımı Yapacak!

Ülkemizin en bilinen kurumları arasında yer alan ve aralıklarla memur ve personel alımları gerçekleştirmekte olan Danıştay Başkanlığı açık pozisyonları için memur ve personel alımı yapıyor. İlanlar Maliye Bakanlığının onayı doğrultusunda yapılmaktadır.

Danıştay Başkanlığı tarafından yayımlanan ilana göre kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere en az lise mezunu toplam 17 kişilik memur alımı yapılacağı görüldü. Peki hangi kadrolar için Danıştay Başkanlığı personel alımı yapıyor ve şart ile detaylar nedir.

İLAN BİLGİSİ

Alım Yapacak Kurum: Danıştay Başkanlığı
Alınacak Memur Sayısı: 17
En Az Mezuniyet: Lise
Şart: KPSS 60 ve Üzeri

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

Danıştay Başkanlığı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 17 kişilik memur alımı yapıyor. Peki hangi kadrolar için alım yapılıyor.

Aşçı
Garson
Bahçıvan

Yukarıda verilen kadrolar için toplam 17 memur alımı yapılacaktır. Ancak hangi kadro için toplam kaç kişilik personel alımının yapılacağı belirtilmemiştir. Adaylar Danıştay Başkanlığı bünyesinde 2 bin 104 TL maaş ile sözleşmeli statüsünde istihdam edecektir. Tüm aşçı, garson ve bahçıvan kadrosu için belirlenmiş olan şartlara adayların sahip olması gerekmektedir. Bu şartlara sahip olan adaylar müracaatlarını gerçekleştirebilir. Buna göre müracaatlar 23 Ekim 2017 - 27 Ekim 2017 tarihleri arasında yapılacaktır. Detayları aşağıdaki linkten görebilirsiniz.

RESMİ BİLDİRİYİ BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2017, 21:13
YORUM EKLE