Ceza ve Tevkifevleri (CTE) En Az Lise Mezunu 3 Bin 611 Memur Alımı Yapıyor!

Adalet Bakanlığı, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü (CTE) kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere en az lise mezunu 3 bin 611 memur alımı yapıyor. Kimler başvurabilir, aranacak şartlar nedir.

Ceza ve Tevkifevleri (CTE) En Az Lise Mezunu 3 Bin 611 Memur Alımı Yapıyor!

Adalet Bakanlığı bünyesinde yer almakta olan Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü (CTE) bilindiği üzere yıl içerisinde açık pozisyonları için memur ve personel alımları gerçekleştirmektedir. Yeni ilan ne zaman yayımlanacak derken sonunda müjdeli haber geldi.

Buna göre Adalet Bakanlığı, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü (CTE) açık pozisyonları için toplam 3 bin 611 kişilik memur alımı yapacak. İlana en az lise mezunu kişiler başvuru yapabilecektir. Peki şartlar ve detaylar nedir.

İLAN BİLGİSİ

Alım Yapacak Kurum: Adalet Bakanlığı CTE
Alınacak Pozisyonlar: 7 Farklı Pozisyon
Alınacak Personel Sayısı: 3 Bin 611
En Az Mezuniyet: Lise
Şart: KPSS 70 ve üzeri

ARANACAK ŞARTLAR

Adalet Bakanlığı, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü (CTE) kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 3 bin 611 kişilik memur ve personel alımı gerçekleştirecektir. İlanda özel ve genel şartlar bulunmaktadır. Genel şartları aşağıda sizler için belirtiyoruz.

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak
KPSS girmiş 70 ve üzeri almış olmak
En az lise mezunu olmak
Askerlik ile ilgisi olmamak ya da erteletmiş olmak
Kamu haklarından mahrum olmamak
1 Ocak 1981 ve sonrası doğumlu olmak

BAŞVURULAR

Yukarıda genel olarak şartlar verilmiştir. Ancak adayların özel şartlara da sahip olması gerekmektedir. Pozisyonlara göre şartlar hakkında bilgi edinmek isteyen adayların aşağıdaki linki takip ederek müracaatlarını tamamlaması gerekmektedir. Son başvuru tarihi 25 Ekim 2017 olarak duyurulmuştur.

ÖZEL ŞARTLARI BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ
RESMİ BİLDİRİ ve BAŞVURU EKRANI BURADA

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE