Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Bin 300 Memur Alımı Yapıyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı bünyesinde bulunmakta olan Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü KPSS 2017/6 atamaları ile bin 300 memur alımı yapıyor.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Bin 300 Memur Alımı Yapıyor!

Faaliyetlerine devam etmekte olan kamu kurumları açık pozisyonları için memur ve personel atamaları gerçekleştirmeye devam ediyor. Buna göre geçtiğimiz gün Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı bünyesinde bulunmakta olan Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünün memur alımı ilanı yayımlandı.

Yayımlanan KPSS 2017/6 atama ilanı ile Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünün iki farkı pozisyon için toplam bin 300 kişilik memur ataması yapacağı öğrenildi. Peki hangi pozisyonlar için alımlar yapılacak ve detaylar nedir.

ALIM YAPILAN KADROLAR

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı bünyesinde bulunmakta olan Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü KPSS 2017/6 tercihleri kapsamında toplam bin 300 memur alımı yapıyor. Peki alım yapılan kadrolar hangileridir? Buna göre;

Büro Memuru - 487 Memur
Tekniker - 813 Personel

Yukarıda hangi pozisyon için kaç kişilik memur atamasının yapılacağı belirtilmiştir. Adayların uygun pozisyonlar için müracaatlarını gerçekleştirmesi gerekmektedir. Peki nasıl başvuru yapılır.

BAŞVURULAR

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü büro memuru ve tekniker kadroları için toplam bin 300 kişilik memur ataması gerçekleştirmektedir. Peki nasıl başvuru yapılır. Buna göre adayların öncelikle kadrolara uyumu bölümlerden mezun olması gerekmektedir. Mezun olunması gereken bölümler için İşin Olsa ekibi olarak sizlere aşağıda belirtilmiş olan haberi sunduk. Başvuru yapmak isteyenler ise ÖSYM AİS sayfasını takip etmesi gerekmektedir.

https://ais.osym.gov.tr/
MEZUN OLUNMASI GEREKEN BÖLÜMLER İÇİN TIKLAYIN

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
bulent yurtasan
bulent yurtasan - 3 yıl Önce

T.C devlet personel başkanlığı www.dpb.gov.tr

bülent yurtaşan
bülent yurtaşan - 3 yıl Önce

devlet personel başkanılığı internet adresi http.//.www.dpb.ğov.tr