Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 848 Memur Personeli Alacak

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı yaptığı incelemeler sonucunda boş kontenjanların doldurulması için 848 memur personelini alacağını duyurdu Memur olmak isteyenlere sevindirici haber Çevre ve Şehircilik Bakanlığından geldi. Yapılan resmi açıklamada Bakanlık boş bulduğu kontenjanları dolduracağını ve 848 memur personelinin alınacağını duyurdu.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 848 Memur Personeli Alacak
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı yaptığı incelemeler sonucunda boş kontenjanların doldurulması için 848 memur personelini alacağını duyurdu
Memur olmak isteyenlere sevindirici haber Çevre ve Şehircilik Bakanlığından geldi. Yapılan resmi açıklamada Bakanlık boş bulduğu kontenjanları dolduracağını ve 848 memur personelinin alınacağını duyurdu.


Çevre ve Şehircilik Bakanlığı bünyesinde şuan toplamda 12 Bin 752 kişi çalışmaktadır. Hedeflenen projelerin başarı ile sağlanması için memur personeli sayısını Bakanlık 13 Bin 600'e çıkartmayı hedeflemektedir. Bu hedefini 2016 yılı içerisinde gerçekleştirmeyi planlıyor.

Alımlar Ne Zaman Başlıyor?

Memur adaylarına Çevre ve Şehircilik Bakanlığı sevindirici bir haber verdi ve 848 adayı memur olarak göreve başlatacağını duyurdu. Peki alımlar ne zaman başlıyor memur adayları kontenjanları doldurarak ne zaman işe başlayacak.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığından yapılan resmi açıklamada sadece 848 memur personelinin alınacağı duyuruldu. Yani adayların ne zaman başvuru yapacağı ve ne zaman iş başı yapacağı konusunda henüz net bir tarih verilmemiş durumdadır. İlerleyen aylarda Bakanlıktan yeni bir resmi açıklama bekliyoruz.

Bakanlık Personelleri Nereler İçin Alacak?

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 848 memur alacağını duyurdu. Peki alınacak bu memurlar nerelerde çalışacak. İl il her hangi bir detaylı açıklama yapılmadı. Ancak alınacak olan 848 memur personeli merkez ve taşra teşkilatlarında çalışacak. Bakanlık yeni alacağı memurlar ile nitelikli iş kalitesi yapmak istiyor ve 2017 yılı için yapılacak projelerin daha hızlı bitmesini planlamaktadır. Bakanlık yeni yapacağı araştırmalar ile boş pozisyon alımlarına önümüzdeki senelerde de devam edecektir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
hakkı
hakkı - 5 yıl Önce

kpss ile mi alacaklar. Ben mühendisim benide alırlar mı

sallama çay
sallama çay - 5 yıl Önce

(hakkı) Mühendis olduğuna pek inanmıyorum. Çünkü bir mühendis böyle bir soru sormaz.

Akif
Akif - 5 yıl Önce

Bende jeo müh alirlar mi

aaaa
aaaa - 5 yıl Önce

hocam lise olur mu bu alımda

esra
esra - 5 yıl Önce

Uzman alimidir muhtemelen. Keske bakanligimiz cevre muhendislerine de sahip ciksa

Keşkebenimdeolsa
Keşkebenimdeolsa - 5 yıl Önce

Akif'e katılıyorum bir muhendis analiz gücüne sahip olmali
Alimlarin neye gore olduğunu kestirebilmeli. Neye gore alacaklar Tabiki (t*r*i*l) kpss se se ses ses bir iki :-)