Çanakkale Polisevi Müdürlüğü 6 Daimi Kamu Personeli Alımı Yapıyor!

Çanakkale Polisevi Müdürlüğü kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere en az ilkokul 6 daimi kamu personeli alımı yapıyor. Peki detaylar nedir?

Çanakkale Polisevi Müdürlüğü 6 Daimi Kamu Personeli Alımı Yapıyor!

Türkiye'nin dört bir yanında bulunmakta olan polis evi müdürlükleri bünyelerinde çok sayıda personel çalıştırmakta olup yine açık olduğunu tespit ettikleri pozisyonlar için personel alımı ilanlarını hazırlamakta ve kamuoyuna Türkiye İş Kurumu aracılığı ile duyuru yapmaktadır.

Çanakkale Polisevi Müdürlüğü tarafından geçtiğimiz günlerde Türkiye İş Kurumu aracılığı ile ilan yayımlandı ve kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere en az ilkokul mezunu 6 daimi kamu personeli alımı yapılacağı belirtildi. Buna göre başvurular halen devam ediyor. Peki pozisyonlara ilişkin detaylar nedir ve nasıl başvuru yapılır?

İLAN DETAYLARI NEDİR?

Çanakkale Polisevi Müdürlüğü iş ilanları için kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 6 daimi kamu personeli alımı yapıyor. Peki ilan detayları nedir? Buna göre adayların en az ilkokul mezunu olması gerekmekte olup her hangi bir özel şart aranmamaktadır. Görev yapacak olan adaylar daimi statüde istihdam edecek olup pozisyon garson servis elemanı olarak bilinmektedir. Peki başvurular nasıl yapılır?

BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

Çanakkale Polisevi Müdürlüğü kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 6 daimi kamu personeli alımı yapacaktır. Peki başvurular nasıl yapılır? Buna göre adayların https://goo.gl/pNcJ3g linkini kopyalaması ve tarayıcılarının adres çubuğuna yapıştırarak müracaatlarını gerçekleştirmesi gerekmektedir. Yine adaylar İŞKUR aracılığı ile de başvurularını yapabilir.

DİĞER İLANLAR BURADA

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2018, 07:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
EMEL KOCA
EMEL KOCA - 5 yıl Önce

nasıl başvuru yapalım acaba